resimli komik sözler
zeliş: Harikaydı
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için zeliş tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Yıkıcı Sözler: Rüyalariin en güzelini görürken Allah?in seni korumasi için gönderdigi melegin kanatlari öyle büyük olsun ki; en masum aninda sana kimseler zarar veremesin
sözü paylaş

Dramatik Sözler: Öyle karmaşık bir haldeyim ki; Ağlaya ağlaya gülesim var!
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: Yalnızlık, hüzün dolu bir gecede baş başa kalmaktır. Yalnızlık kimine göre hasret, kimine göre acı, belki de seni sensiz yaşamaktır!
sözü paylaş

Ürkütücü Sözler: Onları incitmek istemedim. Onları sadece öldürmek istedim. David Berkowitz
sözü paylaş

ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin, ya da canımı al bu kadar acı çekmesin. Ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin, ya da canımı al bu kadar acı çekmesin.
sözü paylaş

aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. en iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak verin. Aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak verin.
sözü paylaş

gitmeseydi, onu bu kadar sevdiğimi hiç bilemeyecektim. Gitmeseydi, onu bu kadar sevdiğimi hiç bilemeyecektim.
sözü paylaşeli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor. git yıkan arkadaş, kirlenmişsin işte. Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor. Git yıkan arkadaş, kirlenmişsin işte.
sözü paylaş

bak birader, şimdi işin rengi değişti! -bukalemun Bak birader, şimdi işin rengi değişti! -Bukalemun
sözü paylaş

misafirin çocuğu abi bilgisayar çalışıyor mu dedi. yok ev hanımı dedim. hala yüzüme bakıyor. Misafirin çocuğu 'Abi bilgisayar çalışıyor mu' dedi. 'Yok ev hanımı' dedim. Hala yüzüme bakıyor.
sözü paylaş

Benzer Konular