resimli komik sözler
zelal ipek: Koptum acaib güzeller :)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için zelal ipek tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Anlamlı Sözler: Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zamanSizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır.
sözü paylaş

Unutulmaz Sözler: Avlandığı avı yemeyip bırakmak aslanların işidir. Nizami
sözü paylaş

İlginç Sözler: Zayıflar hiçbir zaman affedemez, affedebilmek güçlülere özgürdür. (M. Gandhi)
sözü paylaş

Gözyaşı Sözleri: Özlemek bir damla gözyaşı ise, özlemek her yerde seni hissetmekse, özlemek yüreğindeki burukluğu söküp atmaksa, BEN "ÖZLEDİM" SENİ...
sözü paylaş

biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz. Biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. Ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz.
sözü paylaş

o gülümsemişti bana, gözlerimin içine bakarak. ama anladım ki gülümsemek onda huymuş, bazı insanlara karşı gösterdiği bir ayrıcalık değil. O gülümsemişti bana, gözlerimin içine bakarak. Ama anladım ki gülümsemek onda huymuş, bazı insanlara karşı gösterdiği bir ayrıcalık değil.
sözü paylaş

sen; aldığım nefes, anlatamadığım duygularımsın. Sen; aldığım nefes, anlatamadığım duygularımsın.
sözü paylaşeğer evde ekmek alma işi bana düşüyorsa, kesin kavga çıkartırım. hayatım boyunca olaysız bir kere bile ekmek almaya gittiğimi hatırlamıyorum. Eğer evde ekmek alma işi bana düşüyorsa, kesin kavga çıkartırım. Hayatım boyunca olaysız bir kere bile ekmek almaya gittiğimi hatırlamıyorum.
sözü paylaş

şubatta sevgililer takılsın, martta kediler takılsın, nisanda bana gelip şaka yapılsın, başlarım böyle işe. Şubat'ta sevgililer takılsın, Mart'ta kediler takılsın, Nisan'da bana gelip şaka yapılsın, başlarım böyle işe.
sözü paylaş

ılkokulda kimse ondan kopya çekemesin diye öğretmen masasında sınav olan çocuk ne yapıyor acaba şimdi? astronot falan olmuş olsa bari. İlkokulda kimse ondan kopya çekemesin diye öğretmen masasında sınav olan çocuk ne yapıyor acaba şimdi? Astronot falan olmuş olsa bari.
sözü paylaş

Benzer Konular