resimli komik sözler
luktoznine: süper komik sözler
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için luktoznine tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Farklı Sözler: Kime gel dediysek işi çıktı; bize gel diyene işimizi gücümüzü bırakıp koştuk, bizim kaybetmemiz çok normal.
sözü paylaş

Başarı Sözleri: Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım...
sözü paylaş

Cuma Mesajları: yüksek makamlar yüksek tepeler gibidir koşarak çıkanlar nefes darlığı hisseder. HAYIRLI CUMALAR
sözü paylaş

Sitem Sözleri: Senin bende kalan günahın var. Sözlerin var unutup gittiğin!
sözü paylaş

ben bittim sevgilim, sen bir el daha oyna. Ben bittim sevgilim, sen bir el daha oyna.
sözü paylaş

aşk acısı uçup giden bir rüyanın ardından bir daha hiç huzurla uyuyamamaktır. Aşk acısı uçup giden bir rüyanın ardından bir daha hiç huzurla uyuyamamaktır.
sözü paylaş

yoruldum işte; daha kafamı dinlemeye bile fırsat bulamadan insanların gelip bende dinlenmesinden yoruldum. sesini bile duymak istemediğim insanların sözlerinden, varlığına bile tahammül edemediğim yüzlerinden, ve herkese yetiştiğim ama kendime hep geç kaldığım gündüzlerimden yoruldum. Yoruldum işte; daha kafamı dinlemeye bile fırsat bulamadan insanların gelip bende dinlenmesinden yoruldum. Sesini bile duymak istemediğim insanların sözlerinden, varlığına bile tahammül edemediğim yüzlerinden, ve herkese yetiştiğim ama kendime hep geç kaldığım gündüzlerimden yoruldum.
sözü paylaşküçükken koladan 7 kere bedava çıkardığım için bakkal beni kovalamıştı. o günden sonra bir daha şansım yaver gitmedi. Küçükken koladan 7 kere bedava çıkardığım için bakkal beni kovalamıştı. O günden sonra bir daha şansım yaver gitmedi.
sözü paylaş

filmlerde herkes sabah prens gibi uyanıyor, ben zombi gibi uyanıyorum. Filmlerde herkes sabah prens gibi uyanıyor, ben zombi gibi uyanıyorum.
sözü paylaş

şubatta sevgililer takılsın, martta kediler takılsın, nisanda bana gelip şaka yapılsın, başlarım böyle işe. Şubat'ta sevgililer takılsın, Mart'ta kediler takılsın, Nisan'da bana gelip şaka yapılsın, başlarım böyle işe.
sözü paylaş

Benzer Konular