resimli komik sözler
Emrah Tekin: Tek kelime ile harika emeğe saygı böyle emeğe gercekten saygı
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Emrah Tekin tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Deli Sözler: Sözcükleri ağzınızdayken yutmak, onları daha sonra yemekten daha iyidir!
sözü paylaş

Atarlı Sözler: Kaldırımları üzerimize yorgan gibi çektik. Bize bir adım gelene biz on adım gittik. Oksijenimiz sigara mineralimiz yavan ekmek. Kolay mı bu dünyada serseri damgası yemek? Kolay mı ki sence sevilmeden sevmek?
sözü paylaş

Ayrılık Sözleri: Bırak beni gideyim. Madem ki GÖZLERİNDEN düştü değerim. Bir kurşunluk canım var tetiğe basta GÖZLERIİNDE öleyim.
sözü paylaş

Hz Ali Sözleri: İlmin ayıbı, verimsiz oluşudur.
sözü paylaş

tabuta mı girmek gerek illede el üstünde taşınmak için Tabuta mı girmek gerek illede el üstünde taşınmak için...
sözü paylaş

hayatın binbir türlü kapısı var. ılginç olan, ihtiyaç olduğunda hepsinin kilitli olması. Hayatın binbir türlü kapısı var. İlginç olan, ihtiyaç olduğunda hepsinin kilitli olması.
sözü paylaş

bir kalbe hüzün yavaşça girdiğinde kendisinden başka sultan tanımaz. Bir kalbe hüzün yavaşça girdiğinde kendisinden başka sultan tanımaz.
sözü paylaşbizim arabanın camlarına arapça beni yıka felan yazmışlar, dedem de silme, çarpılırsın diyor. ne yapacağımı şaşırdım. Bizim arabanın camlarına arapça 'beni yıka' felan yazmışlar, dedem de silme, çarpılırsın diyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
sözü paylaş

cennet annelerin ayakları altındadır..! demek ki annem seni ayağımın altına alırım! derken bile hep iyiliğimi düşünüyormuş.;) Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem 'Seni ayağımın altına alırım!' derken bile hep iyiliğimi düşünüyormuş.;)
sözü paylaş

sevgili uyku: çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum. sevgilerle, ben. Sevgili uyku: Çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum. Sevgilerle, ben.
sözü paylaş

Benzer Konular