resimli komik sözler
ramazan: hele dedeyle olan sözler süperdi
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ramazan tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sitem Sözleri: Ruh ikizim varsa, bu yaştan sonra gözüme de gözükmesin artık.
sözü paylaş

Koyan Sözler: Keşke tanımasaydım seni demiyorum, keşke tanıdığım gibi kalsaydın!
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
sözü paylaş

Hayat Sözleri: Bu hayatta gerçek anlamda kavuşabileceğiniz tek şey Hakkın rahmetidir. O yüzden iki yüzlü bir fırıldak olmanın alemi yok.
sözü paylaş

ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim ey sevgili! senden mücevherler değil tebessüm almaya geldim. ölümsen ölmeye, hayatsan yaşamaya geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim... Ey sevgili! Senden mücevherler değil tebessüm almaya geldim. Ölümsen ölmeye, hayatsan yaşamaya geldim.
sözü paylaş

açık çay içerdi hep; demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, öyle derdi hep. Açık çay içerdi hep; Demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, öyle derdi hep.
sözü paylaş

ınan her şey bahaneydi, yağmurun altında yürümek bile. seni sevmek, senin sevdiğin her şeyi sevmekti aslında. İnan her şey bahaneydi, yağmurun altında yürümek bile. Seni sevmek, senin sevdiğin her şeyi sevmekti aslında.
sözü paylaşkimseyi incitmekten hoşlanmam ama bazı insanlar illa gel kafamı kır der. Kimseyi incitmekten hoşlanmam ama bazı insanlar illa 'gel kafamı kır' der.
sözü paylaş

yürürken ayağımız takılınca bir de geri dönüp o noktaya trip atmıyor muyuz, bayılıyorum bize. Yürürken ayağımız takılınca bir de geri dönüp o noktaya trip atmıyor muyuz, bayılıyorum bize.
sözü paylaş

kısa kollu gömlek sevmem ama askıdaki tüm uzun kollu gömleklerimin kolları kıvırılmış bi şekilde beni bekler. Kısa kollu gömlek sevmem ama askıdaki tüm uzun kollu gömleklerimin kolları kıvırılmış bi şekilde beni bekler.
sözü paylaş

Benzer Konular