resimli komik sözler
ebrar: Hepsi grcekten ck hos
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ebrar tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ezici Sözler: Gülmesi çok hoşuna giderken, bir süre sonra başkasıyla gülmesi zoruna gider.
sözü paylaş

Kısa Aşk Sözleri: Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma?zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA
sözü paylaş

Dramatik Sözler: Okadar Çok Heybetli Bir Yaşantım Olmadı Bu Dünyada öLümü Bekledim Sensizliğin Kucağında?
sözü paylaş

Kapak Sözler: Bazen 10 züppe okusun diye değil, 1 delikanlı okusun diye yazıyorum sözleri!
sözü paylaş

çocukken elim sende oynardık, büyüdük aklım sendeye döndü bütün oyunlar. Çocukken 'elim sende' oynardık, büyüdük 'aklım sende'ye döndü bütün oyunlar.
sözü paylaş

böyle bir acıya, kırılmak yetmezdi. yandım ben de her yağmurun altında. Böyle bir acıya, kırılmak yetmezdi. Yandım ben de her yağmurun altında.
sözü paylaş

gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum. Gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum.
sözü paylaşnineme trip atmayı öğretiyorum. şimdilik üf sana ne be gavurun tohumu! diyor. zamanla öğrenecek inşallah. Nineme trip atmayı öğretiyorum. Şimdilik 'Üf sana ne be gavurun tohumu!' diyor. Zamanla öğrenecek inşallah.
sözü paylaş

biz, zile basmak yerine aşağıdan anneeee! diye bağıran bir nesildik. bu kadar üşengeç olacağımız belliydi. Biz, zile basmak yerine aşağıdan 'anneeee!' diye bağıran bir nesildik. Bu kadar üşengeç olacağımız belliydi.
sözü paylaş

elin oğlu salata yapar adını sezar koyar, biz yapınca çoban koyuyoruz. çok mütevazı bi milletiz valla. Elin oğlu salata yapar adını Sezar koyar, biz yapınca Çoban koyuyoruz. Çok mütevazı bi milletiz valla.
sözü paylaş

Benzer Konular