resimli komik sözler
mira: cok guzel
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için mira tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sitem Sözleri: Kafan senle olduğu müddetçe, nereye gidersen git, ne rahat veriyor nede huzur.
sözü paylaş

Manyak Sözler: hadi gel yanıma gidelim yarınlara tut bedenimi bırakma beni!
sözü paylaş

Kızgınlık Sözleri: Yanındakini Görünce , Yanımda Olmadığına Şükrediyorum!
sözü paylaş

Anlamlı Sözler: Yalan çok çabuk herkese ulaşır, doğru ise yavaş ama tam zamanında yetişir.
sözü paylaş

küçükken küseceksen oynamayalım derdik peki ya şimdi ne diyelim? gideceksen sevme mi? yoksa satacaksan gelme mi Küçükken 'küseceksen' oynamayalım derdik... Peki ya şimdi ne diyelim? Gideceksen sevme mi? Yoksa satacaksan gelme mi...
sözü paylaş

üzülmekten yoruldum. beni kırmalarından yoruldum. beklemekten yoruldum, neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum. en çokta düşünmekten! susmaktan yoruldum, sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan! hep kendimle başbaşa kalıp, hep kendime sığınmaktan yoruldum. Üzülmekten yoruldum. Beni kırmalarından yoruldum. Beklemekten yoruldum, neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum. En çokta düşünmekten! Susmaktan yoruldum, sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan! Hep kendimle başbaşa kalıp, hep kendime sığınmaktan yoruldum.
sözü paylaş

seni bir ömür beklemek sorun değil de, hiç benim olamayacağını bilmek koyuyor işte Seni bir ömür beklemek sorun değil de, hiç benim olamayacağını bilmek koyuyor işte...
sözü paylaşmilleti sevgilisi öperek uyandırır, beni 3 yaşındaki yeğenim suratıma işeyerek uyandırıyo. Milleti sevgilisi öperek uyandırır, beni 3 yaşındaki yeğenim suratıma işeyerek uyandırıyo.
sözü paylaş

güzellik uykusundan kalktım diyen kıza; olmamış tekrar yat dedim. pişman değilim. 'Güzellik uykusundan kalktım' diyen kıza; 'Olmamış tekrar yat' dedim. Pişman değilim.
sözü paylaş

4 yıl elektrik elektronik okuyup ampülün çalışma mantığını internetten öğreniyorsam sorun var. 4 yıl elektrik elektronik okuyup ampülün çalışma mantığını internetten öğreniyorsam sorun var.
sözü paylaş

Benzer Konular