resimli komik sözler
kardelen: çok begendim
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için kardelen tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Araba Sözleri: Öğren de gel.
sözü paylaş

Espirili Sözler: Insanlar konusur, aptallar gürültü yapar!
sözü paylaş

Terk etme Sözleri: Sen benim için bişey yapma, ben kendim için seni unuttum zaten!
sözü paylaş

Rap Sözleri: Gardiyan da bendim, hakimin de kendisi ve hapse teslim edilen huzurun gırtlağını ben kestim, katil oldum şirretinden müebbetim hürriyete (Analiz)
sözü paylaş

seni ağlarken görmelerine izin ver, ama seni ağlatanların bir daha seni görmelerine izin verme! Seni ağlarken görmelerine izin ver, ama seni ağlatanların bir daha seni görmelerine izin verme!
sözü paylaş

kalbin mi delik sevgilim? sana verdiğim her sevgiyi döküyorsun! Kalbin mi delik sevgilim? Sana verdiğim her sevgiyi döküyorsun!
sözü paylaş

o uyuduysa benim için gün bitmiştir, diyebileceğiniz biri olmalı hayatınızda. O uyuduysa benim için gün bitmiştir, diyebileceğiniz biri olmalı hayatınızda.
sözü paylaştest çözüyordum ilk soruyu yaptım cevap doğru çıktı, kitabı kapattım. net oranı %100 sonuçta, her şeyi zirvede bırakmak lazım. Test çözüyordum ilk soruyu yaptım cevap doğru çıktı, kitabı kapattım. Net oranı %100 sonuçta, her şeyi zirvede bırakmak lazım.
sözü paylaş

bizim arkadaş ortamında ilk kimin telefonla işi biterse buraya muhabbet için mi yoksa telefonla oynamak için mi geldiniz yaa diyor. Bizim arkadaş ortamında ilk kimin telefonla işi biterse 'buraya muhabbet için mi yoksa telefonla oynamak için mi geldiniz yaa' diyor.
sözü paylaş

adam kornetin son lokmasını kıza veriyo aşık oluyolar. biz kıza son lokmasını versek bitince mi aklına geldim diye trip yeriz. Adam kornetin son lokmasını kıza veriyo aşık oluyolar. Biz kıza son lokmasını versek 'bitince mi aklına geldim' diye trip yeriz.
sözü paylaş

Benzer Konular