resimli komik sözler
öykü: Çok komik
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için öykü tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Efkarlı Sözler: Gün gelir kötü bir şiir bile dokunur insana. Çünkü bazı sözcükler anılardan da kederlidir.
sözü paylaş

Güldüren Sözler: Kavga ederek tanıştığım her insanla aram iyi olmuştur. Şiddet şart!
sözü paylaş

Sevgililer Günü Mesajları: Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
sözü paylaş

Zehir Sözler: Yalnızlık, ancak bu kadar barındırabilirdi ikimizi içinde ve ikimiz ancak bu kadar barınabilirdik kendimiz dışında bir yürekte!
sözü paylaş

ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın. Ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! Öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın.
sözü paylaş

çok mu yoruldun sevdiğim? yüreğime yaslan, orada senli bir bekleyiş var. Çok mu yoruldun sevdiğim? Yüreğime yaslan, orada sen'li bir bekleyiş var.
sözü paylaş

uzaktan uzağa kesiştiğiniz birileri varsa, bırakın öyle kalsın. yakınlaşınca çözünürlük düşüyor haberiniz olsun! Uzaktan uzağa kesiştiğiniz birileri varsa, bırakın öyle kalsın. Yakınlaşınca çözünürlük düşüyor haberiniz olsun!
sözü paylaşıki gündür mutfakta gezen bi sinek var, bi kere bile gelip orama burama konmadı veya vızıltısıyla rahatsız etmedi. helal olsun, ekmeğinin peşinde koşan delikanlı sineklerdenmiş. İki gündür mutfakta gezen bi sinek var, bi kere bile gelip orama burama konmadı veya vızıltısıyla rahatsız etmedi. Helal olsun, ekmeğinin peşinde koşan delikanlı sineklerdenmiş.
sözü paylaş

tabi ki erkek dediğin kadına bağırmalı! seviyorum! diye. sonra da bir arzun var mı? karıcım diye.:) Tabi ki erkek dediğin kadına bağırmalı! Seviyorum! diye. Sonra da bir arzun var mı? karıcım diye.:)
sözü paylaş

azimli sıçan duvarı deler sözündeki sıçan kelimesinin fare olduğunu öğreneli 10 saniye oldu. Azimli sıçan duvarı deler sözündeki 'Sıçan' kelimesinin fare olduğunu öğreneli 10 saniye oldu.
sözü paylaş

Benzer Konular