resimli komik sözler
gökhan: +kanka
-efendm
+butùn türkiye onu konuşuyor
-neyi
+Türrkceyi
-seni dalagini böbreginni... :-D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için gökhan tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kısa Aşk Sözleri: Koca Bir Okyanusta Bir Su Damlasi Olmak Yada Ucsuz Bucaksiz Bir Sahilde Bir Kum Tanesi Olmakama En Guzeli Milyonlarca Ademoglunun Icinde Senin Sevgilin Olmak.
sözü paylaş

Nefret Sözleri: Nefretim Kalbimde Saklı Ağlıyorum akşamları nerden Sevdim Senin gibi Alçağı!!!
sözü paylaş

Üzüntülü Sözler: 'Kusura bakma' demene gerek yoktu giderken. Sana bile bakmaya kıyamazken, kusuruna nasıl bakayım.
sözü paylaş

İhanet Sözleri: Herkesi dost sanıp açarsan yüreğini... Düşmana gerek kalmaz yaparlar gereğini.
sözü paylaş

ey yar! elimi yemin gibi tutarsan yâr, yüreğini ölene dek canım gibi taşırım. Ey yar! Elimi yemin gibi tutarsan yâr, yüreğini ölene dek 'canım' gibi taşırım.
sözü paylaş

mümkün müydü hiç kırılmadan sevmek birini? ınsan çok sevince az sevilmekten bile incinebiliyor. keşke sen de yalnızca böyle incitseydin beni. Mümkün müydü hiç kırılmadan sevmek birini? İnsan çok sevince az sevilmekten bile incinebiliyor. Keşke sen de yalnızca böyle incitseydin beni.
sözü paylaş

neden hala inatla peşimden geliyorsun diyor. huzurun kokusu var üzerinde bilmiyor Neden hala inatla peşimden geliyorsun diyor. Huzurun kokusu var üzerinde bilmiyor...
sözü paylaşbu sinekler anlamamakta ısrarcı. biri onlara o camı geçemeyeceklerini öğretmeli. hepsi ölmüş ya pencere altında, toplu mezar. Bu sinekler anlamamakta ısrarcı. Biri onlara o camı geçemeyeceklerini öğretmeli. Hepsi ölmüş ya pencere altında, toplu mezar.
sözü paylaş

sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir. Sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir.
sözü paylaş

ulan 10 dolara sabun aldım, kullanmadan önce ellerimi yıkıyorum. Ulan 10 dolara sabun aldım, kullanmadan önce ellerimi yıkıyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular