resimli komik sözler
altindag: ben bu kadar gülmedm allah razi olsun bu size bi iki ay gdr
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için altindag tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Günaydın Mesajları: Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: Kimse benim yalnızlığımdan cesaret bulmasın. En güçlü yanımdır yalnızlığım. Çünkü ben daima tek başına iktidarım!
sözü paylaş

Kapak Sözler: Sen kendini hint kumaşı sanıyorsunda, unuttuğun bir şey var; Makas benim elimde.
sözü paylaş

Sevenler İçin Sözler: Ağlayacaksam yanımda Ol iSterim Güleceksem Yanımda Ol iSterim herzaman yanımda Olmanı istiyorum Aslında Sadece benim Ol Sadece Adım kalbinde Yazsın Seviyorum Seni Prensesim.
sözü paylaş

nerede bir yalnızlık görsem, ucundan alırım bir parça; sahibine yük olmasın diye. Nerede bir yalnızlık görsem, ucundan alırım bir parça; Sahibine yük olmasın diye.
sözü paylaş

özlüyorum! dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. her gün daha fazla ıstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş ıstiyorum. anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. eğer rüyaysa uyanmak ıstemiyorum. gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum. Özlüyorum! Dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. Her gün daha fazla İstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş İstiyorum. Anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. Uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! Gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. Eğer rüyaysa uyanmak İstemiyorum. Gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.
sözü paylaş

hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! gün gelir rüzgar tersine eser, allah seni yalnızlıkla terbiye eder. Hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! Gün gelir rüzgar tersine eser, Allah seni yalnızlıkla terbiye eder.
sözü paylaşsen boksör, tekvandocu veya judocu da olsan, biz seni karateci olarak tanırız. Sen boksör, tekvandocu veya judocu da olsan, biz seni karateci olarak tanırız.
sözü paylaş

eskiden bütün kızlar ilgi gösterirdi beni öpmeden duramazlardı, ne olduysa 3 yaşından sonra oldu. Eskiden bütün kızlar ilgi gösterirdi beni öpmeden duramazlardı, ne olduysa 3 yaşından sonra oldu.
sözü paylaş

erkek: gözlerin ne renk? kız: bal senin? erkek: pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli. Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: Bal senin? Erkek: Pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.
sözü paylaş

Benzer Konular