resimli komik sözler
ayşe: vala güzel sóze ne hacet bende ck begendm yeni nesil boyle sosyal medyadan ógreniyor bu sözleri
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ayşe tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Aldatma Sözleri: seni sevdim beni sevdiğin için sana taptım beni birazda olsa yüksek gördüğün için eh be vijdansız nerden bileyim beni aldatacağını lanet olsun lanet o sana şimdi allahından bul
sözü paylaş

Amerikan Atasözleri: Mazeret basen gibidir, herkeste birer tane bulunur.
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Ofsaytı bilen kadından korkacaksın! Ofsaytı bilen kadın, Ahmet diye kaydettiğin Burcu'yuda bilir, yemeğe çıktığın teyzenin kızını da bilir.
sözü paylaş

İhanet Sözleri: Hiçbir şeye şaşırma. Hakikatin de, insanların da iki yüzü vardır.
sözü paylaş

ıki saniyelik bakış, seni saatlerce düşündürebilir İki saniyelik bakış, seni saatlerce düşündürebilir...
sözü paylaş

senden nefret etmiyorum. sadece asla yapmam dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım. Senden nefret etmiyorum. Sadece 'asla yapmam' dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım.
sözü paylaş

sinirlenince ne dediğini bilmeme hastalığı var bende, sinirlendirme! Sinirlenince ne dediğini bilmeme hastalığı var bende, sinirlendirme!
sözü paylaşheyyy; 2011de kırdığım, üzdüğüm, dövdüğüm, sövdüğüm herkesten özür diliyorum ki 2012de bunları tekrar yapacak yüzüm olsun. Heyyy; 2011'de kırdığım, üzdüğüm, dövdüğüm, sövdüğüm herkesten özür diliyorum ki 2012'de bunları tekrar yapacak yüzüm olsun.
sözü paylaş

manken gibi bir kızı, cool ve havalı görünmek adına reddettim. bu kararı alırken bana gaz veren herkesin allah belasını versin. Manken gibi bir kızı, cool ve havalı görünmek adına reddettim. Bu kararı alırken bana gaz veren herkesin Allah belasını versin.
sözü paylaş

önce saati annem geri almış sonra abim sonra ablam, kardeşim falan derken ben fark etmesem 1990a dönecektik. Önce saati annem geri almış sonra abim sonra ablam, kardeşim falan derken ben fark etmesem 1990'a dönecektik.
sözü paylaş

Benzer Konular