resimli komik sözler
Corumlu karizmq: Emege saygi...
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Corumlu karizmq tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İntikam Sözleri: Ne sanıyosun sen hayatı pembe bi eLbise mi ?
sözü paylaş

Süper Sözler: O kadar orijinal bir acı bıraktın ki geride, senden sonra hiçbir aşk yakışmadı gönlüme.
sözü paylaş

Geyik Sözler: Uzun süredir giydiğiniz eşofman altı artık belinizden kayıyorsa hemen kilo verdim diye sevinmeyin, lastiği gevşemiştir.
sözü paylaş

Kapak Sözler: Ben kazanmamışsam eğer, o oyun hala bitmemiş demektir.
sözü paylaş

suç benim değil ki; şiir kokuyordu bakışların. yazmamak gözlerine ihanet olurdu. Suç benim değil ki; Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu.
sözü paylaş

seni düşleyerek uykuya dalan biri; seni ne kadar incitebilir ki. Seni düşleyerek uykuya dalan biri; seni ne kadar incitebilir ki.
sözü paylaş

sakladığım geleceğim, tutamadığım geçmişimsin artık. Sakladığım geleceğim, tutamadığım geçmişimsin artık.
sözü paylaşbir gün çok param olursa bir havaalanı inşa ettirip adını mutluluk koyacağım. böylece isteyen herkes mutluluktan uçacak. kafam yine zehir gibi. :d Bir gün çok param olursa bir havaalanı inşa ettirip adını mutluluk koyacağım. Böylece isteyen herkes mutluluktan uçacak. Kafam yine zehir gibi. :D
sözü paylaş

aşkım, orada erkekler var; geçerken gözlerini şaşı yapıp, etrafındakilere tükürde seni özürlü sansınlar. Aşkım, orada erkekler var; geçerken gözlerini şaşı yapıp, etrafındakilere tükürde seni özürlü sansınlar.
sözü paylaş

ne zaman derdini anlatsan bunu mu takıyosun diyen biri çıkıyor. terk edildim onu mu takıyon, para bitti aman bu muydu, illa kanser mi olalım? Ne zaman derdini anlatsan 'bunu mu takıyosun' diyen biri çıkıyor. Terk edildim 'onu mu takıyon', para bitti 'aman bu muydu', illa kanser mi olalım?
sözü paylaş

Benzer Konular