resimli komik sözler
GospGirl: Bayıldım yaaa. Çok eylendim okurken teşekkür ederm emeği geçenlere.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için GospGirl tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sevgi Sözleri: Sana olan sevgim o kadar özel ki, sende ve bende saklı kalsın anlatmayalım.
sözü paylaş

Fedakarlık Sözleri: Dünyada her şeyin bir ölçüsü tartısı vardır. Sevginin tartısı da fedakarlıktır. Fedakarlık yapmayanın sevgisine inanılmaz. Abdülaziz Bekkine
sözü paylaş

Çılgın Sözler: Canımı sıkmak için boşa kürek çeken 'kürek mahkumlarım' var benim.
sözü paylaş

Latin Atasözleri: Zorladılar ama ben de istedim.
sözü paylaş

hiç kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar zengin değildir. ama çok kimse gözden yaş akıtabilecek kadar ucuzdur. Hiç Kimse Bir Gülümsemeyi Satın Alabilecek Kadar Zengin Değildir. Ama Çok Kimse Gözden Yaş Akıtabilecek Kadar UCUZDUR.
sözü paylaş

her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın Her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın...
sözü paylaş

hayatta her şey unutulur. bana her şeyimsin diyenin unuttuğu gibi. Hayatta her şey unutulur. Bana her şeyimsin diyenin unuttuğu gibi.
sözü paylaşkendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. deliliğin hangi evresi ki bu acep? Kendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. Deliliğin hangi evresi ki bu acep?
sözü paylaş

dünyayı kadınlar yönetse muhtemelen hiç savaş olmazdı. devletler birbirine küser trip atardı. Dünyayı kadınlar yönetse muhtemelen hiç savaş olmazdı. Devletler birbirine küser trip atardı.
sözü paylaş

-anne ben atomu parçalayacağım. +tamam, altına bez ser, halıya dökülmesin. -Anne ben atomu parçalayacağım. +Tamam, altına bez ser, halıya dökülmesin.
sözü paylaş

Benzer Konular