resimli komik sözler
yeneroğlu: Süper bence:)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için yeneroğlu tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İsyan Sözleri: Alışamam dediğim ne varsa alıştım kabullenemem dediğim ne varsa kabullendim ve devam ettim, yaşamak çok acayip.
sözü paylaş

Ağır Sözlü Sözler: Kimseden bekleme! Senin güzelleştirebildiğin kadar, güzel bu dünya.
sözü paylaş

Damardan Sözler: Bana güzel şarkı tavsiye eden hiç bir insanı da, unutmadım bu hayatta.
sözü paylaş

Kıymetli Sözler: Akıllı insana hatasını göster, sana teşekkür eder. Cahil kişiye hatasını göster, sana küfür ve hakaret eder.
sözü paylaş

rabbim, onun gözlerine bol uyku ver, kimseyi düşünmesin. Rabbim, onun gözlerine bol uyku ver, kimseyi düşünmesin.
sözü paylaş

ortalıkta maskeleri ile dolaşan o kadar iblis varken, aldatıldım demekten utanmamalı insan! Ortalıkta maskeleri ile dolaşan o kadar iblis varken, aldatıldım demekten utanmamalı insan!
sözü paylaş

ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde sen varken susmak ne zormuş. Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde 'Sen' varken susmak ne zormuş.
sözü paylaşyarım saat aralıksız küfür ettikten sonra ağzımı bozdurdun bana diyerek tüm sorumluluğu karşıya atanlardanım. Yarım saat aralıksız küfür ettikten sonra 'ağzımı bozdurdun bana' diyerek tüm sorumluluğu karşıya atanlardanım.
sözü paylaş

20 kadın aynı anda bir yere bakıyorsa, ya indirim vardır yada ben geçiyorumdur! :) 20 kadın aynı anda bir yere bakıyorsa, ya indirim vardır yada ben geçiyorumdur! :)
sözü paylaş

kız evde köpeğimi gördü ay ne tatlı, mamayla mı besliyorsun bunu? diyor. yok gübreyle besliyorum, beygir şekeri veriyorum. Kız evde köpeğimi gördü 'ay ne tatlı, mamayla mı besliyorsun bunu?' Diyor. Yok gübreyle besliyorum, beygir şekeri veriyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular