resimli komik sözler
unuttum: ya süper bi site

Admin: Teşekkür ederim beğendiğiniz için :)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için unuttum tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Türk Atasözleri: Devletliye dokun geç, fıkaradan sakın geç.
sözü paylaş

Espirili Sözler: Ask bir sudur, simdi kesildi.
sözü paylaş

İyi Geceler Mesajları: Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.
sözü paylaş

Şoför Sözleri: Hadi Evlat yandan Yavaş Git Alırım tamponunu.
sözü paylaş

ey bakışlarıyla ruhumu titreten yar ! gözlerin manasını da özlemin zirvesini de sende gördüm. sen bana teslim ol ben sana esir, sen zindan ol ben sana bir ömür mahkum. Ey bakışlarıyla ruhumu titreten YAR ! Gözlerin manasını da özlemin zirvesini de sende gördüm. Sen bana teslim ol ben sana esir, sen zindan ol ben sana bir ömür mahkum.
sözü paylaş

güneş yemin etmiş doğmam diye, bulut yemin etmiş açmam diye, sen de yemin etmişin dönmem diye. unutma ben de yemin ettim unutmam diye! Güneş yemin etmiş doğmam diye, bulut yemin etmiş açmam diye, sen de yemin etmişin dönmem diye. Unutma ben de yemin ettim unutmam diye!
sözü paylaş

gülen gözlerin değilse, dudakların sende kalsın. dudaklar her zaman, gözler asla yalan söylemez! Gülen gözlerin değilse, dudakların sende kalsın. Dudaklar her zaman, gözler asla yalan söylemez!
sözü paylaşgörünmez adam karşımda belirse vay kardeşim, ne zamandır ortalıkta görünmüyosun? diyip kucaklarım. Görünmez Adam karşımda belirse 'vay kardeşim, ne zamandır ortalıkta görünmüyosun?' diyip kucaklarım.
sözü paylaş

çinde yılda ortalama olarak 278.564.356.980 yumurta üretilir. sizin okumaya üşenip okurmuş gibi geçtiğiniz sayıda (: Çin'de yılda ortalama olarak 278.564.356.980 yumurta üretilir. Sizin okumaya üşenip okurmuş gibi geçtiğiniz sayıda (:
sözü paylaş

çok konuşan değil! karşısındaki hiçbir şey anlamadığı için sürekli açıklama yapmak zorunda olan kadın vardır. (: Çok konuşan değil! Karşısındaki hiçbir şey anlamadığı için sürekli açıklama yapmak zorunda olan kadın vardır. (:
sözü paylaş

Benzer Konular