resimli komik sözler
öznur: Hayat a sesimizi keşke böyle komik duyu
rabilsek
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için öznur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Güven Sözleri: Kendinize güvenin yanınızdakilere değil.
sözü paylaş

Azerbaycan Atasözleri: Bir Azeri kızı al, evin pak eyliye! Bir Rus kızı al, gönlün hoş eyliye!
sözü paylaş

Babalar Günü Mesajları: Sen güçlü bir çınar gibisin... Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim... Çünkü bana hep güç veriyorsun... Babalar günün kutlu olsun...
sözü paylaş

Psikopat Sözler: İsyanım görünmez sadece korkunç bir his, çektiğim her nefeste etrafım kara bir sis, dökemediğim gözyaşlarım ise içimde sonsuza dek hapis.
sözü paylaş

bilerek bıraktığın namaza kaza deme..! arabanın önüne atlayana kaza geçirdi değil, intahar etti derler ,unutma..! hayırlı cumalar. Bilerek bıraktığın namaza kaza deme..! Arabanın önüne atlayana 'kaza geçirdi' değil, 'intahar etti' derler ,unutma..! Hayırlı CUMALAR.
sözü paylaş

bil ki düşmek değildir insanları üzen elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren. Bil ki düşmek değildir insanları üzen... Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.
sözü paylaş

nasıl anlatayım size derdimi. bir dakika içerisinde kaç kez iç çektiğimi bile bilmiyorum ben. Nasıl anlatayım size derdimi. Bir dakika içerisinde kaç kez iç çektiğimi bile bilmiyorum ben.
sözü paylaşbizim yeğeni dövmüş biri. dedim olum kim dövdü, göster bana o da bu dedi. baktım uzun boylu, iri yarı biri. tamam, sen git dedim gitti. ben de gittim. Bizim yeğeni dövmüş biri. Dedim 'olum kim dövdü, göster bana' o da 'bu' dedi. Baktım uzun boylu, iri yarı biri. 'Tamam, sen git' dedim gitti. Ben de gittim.
sözü paylaş

birini beklerken aradığımızda meşgule atmasını yaklaştım geliyorum olarak anlayan bi milletiz. hala avrupa birliğine giremiyoruz. Birini beklerken aradığımızda meşgule atmasını 'yaklaştım geliyorum' olarak anlayan bi milletiz. Hala Avrupa Birliği'ne giremiyoruz.
sözü paylaş

kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim. Kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.
sözü paylaş

Benzer Konular