resimli komik sözler
Zeynep: gece gece çok güldüm abi yaa :D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Zeynep tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Dramatik Sözler: Gönlümün pasını silecek, bir gönül dostum da yok.
sözü paylaş

Ürkütücü Sözler: ürpertici sözler söyleme bana korkuyorum ne olur anla! benim kalbim dayanmaz bu ağır laflara Lütfen beni bir başıma bırakma
sözü paylaş

Komik Sözler: Misafir gelmesinin sevdiğim tek tarafı evde pasta börek olması.
sözü paylaş

Etkileyici Sözler: Söyleyecek sözüm olmayabilir ama önemli değil, boş konuşmaktan iyidir. Çünkü efendilik ağaç gibidir kökü yerde başı göktedir.
sözü paylaş

eğer bir gün ağlamaklı olursan, beni ara seni güldüreceğime söz veremem, fakat seninle birlikte ağlayabilirim. Eğer bir gün ağlamaklı olursan, beni ara... Seni güldüreceğime söz veremem, fakat seninle birlikte ağlayabilirim.
sözü paylaş

ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım. Ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. Mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım.
sözü paylaş

ılk önce konuşmaktan korkarsın sevdiğinle, sonra ona aşık olmaktan. bunlar neyse de, en son kaybetmekten korkarsın işte. İlk önce konuşmaktan korkarsın sevdiğinle, Sonra ona aşık olmaktan. Bunlar neyse de, en son kaybetmekten korkarsın işte.
sözü paylaşhayatımda bir şey eksik, o olsa her şey güzel olacakmış gibi geliyor. ama o eksik olan şeyin ne olduğunu bilmiyorum. allah belamı böyle vermiş. Hayatımda bir şey eksik, o olsa her şey güzel olacakmış gibi geliyor. Ama o eksik olan şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Allah belamı böyle vermiş.
sözü paylaş

neden her gördüğümüz haritada hemen türkiyeyi bulmaya çalışırız? millet olarak dünyada kaybolma kompleksimimiz mi vardır? Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalışırız? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimimiz mi vardır?
sözü paylaş

bi denge bilekliğine 100 lira versem yürürken düşmeyi bırak, kamyon çarpsa kımıldamam. ölsem dik gömerler o derece Bi denge bilekliğine 100 lira versem yürürken düşmeyi bırak, kamyon çarpsa kımıldamam. Ölsem dik gömerler o derece...
sözü paylaş

Benzer Konular