resimli komik sözler
semanur: Karakter parayla satılsaydı bazılarına hediye alırdım.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için semanur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Süper Sözler: Her yürek ses veren bir uçurumdur, herkes kendi uçurumunu yüreğinde taşır.
sözü paylaş

Ulvi Sözleri: Senle giriceğiz aşk halayına, sonra mendil sallayacaz alayına.
sözü paylaş

Atatürk Sözleri: Mualimler! Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmenleri ve eğiticileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle mütenasip bulunacaktır.
sözü paylaş

Gözyaşı Sözleri: Gözümden düşen her gözyaşımda boğulmaya mahkümsün.
sözü paylaş

kimisi kuyu kazar; her susayan içsin diye. kimisi de kuyu kazar ki; gelen geçen düşsün diye. Kimisi kuyu kazar; Her susayan içsin diye. Kimisi de kuyu kazar ki; Gelen geçen düşsün diye.
sözü paylaş

kırılan gönülleri tamir edemezsin. sen bunu kerpiçten duvar mı sandın! Kırılan gönülleri tamir edemezsin. Sen bunu kerpiçten duvar mı sandın!
sözü paylaş

boyum uzun değil ama sana sarılabilmek için saatlerce parmak uçlarımda durabilirim. Boyum uzun değil ama sana sarılabilmek için saatlerce parmak uçlarımda durabilirim.
sözü paylaşkanka gülüşü varya neyse bi sigara daha ver kardesim . +başlarım aşkına! 1 senedir benden otlanıyon çakal :@ Kanka gülüşü varya... Neyse bi sigara daha ver kardesim . +Başlarım aşkına! 1 senedir benden otlanıyon çakal :@
sözü paylaş

hayat seni güldürmüyorsa, benimle tanışmadın demektir tatlım. ;) Hayat seni güldürmüyorsa, benimle tanışmadın demektir tatlım. ;)
sözü paylaş

ben hiç küfür etmem :) diyen kız arkadaşıma çok kilo almışsın dedim, sülalemi götürüp getirdi :p 'Ben hiç küfür etmem :)' diyen kız arkadaşıma 'çok kilo almışsın' dedim, sülalemi götürüp getirdi :P
sözü paylaş

Benzer Konular