resimli komik sözler
Bilmiyomki ): Valla sözlerinizin 90% ini durumuma yaziyorum )) herkese de sitenizin adini veriyorum super bi site çok beyeniyorum burayi :)

Admin: Teşekkür ederiz :) Elimizden geldiğince sizler için günlük olarak güncelliyoruz sözlerimiz.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Bilmiyomki ) tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Atatürk Sözleri: Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz. Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz.
sözü paylaş

Damar Sözler: O kadar yoruldum ki, ölmeye bile gücüm kalmayacak diye korkuyorum.
sözü paylaş

Kurban Bayramı Mesajları: Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dilerim. Kurban bayramınız mübarek olsun.
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: Öğrendim ki; hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey, yapayalnız hissetmesine neden olan insanlarla yaşamasıdır.
sözü paylaş

mesele bir sevgili eli tutmak değildir. mesele, tuttuğun eli bir ömür bırakmamaktır. Mesele bir sevgili eli tutmak değildir. Mesele, tuttuğun eli bir ömür bırakmamaktır.
sözü paylaş

kırık kalemimle yazılmış benim acılarım. o yüzden hep hayal kırıklığıyla doludur hayallerim. Kırık kalemimle yazılmış benim acılarım. O yüzden hep hayal kırıklığıyla doludur hayallerim.
sözü paylaş

bazı sevgiler vardır,kilo ile satın alabilirsin bazı sevgiler vardır, yağmur tanesi gibidir, ancak bakar ve yaşayabilirsin. Bazı sevgiler vardır,kilo ile satın alabilirsin... Bazı sevgiler vardır, yağmur tanesi gibidir, ancak bakar ve yaşayabilirsin.
sözü paylaşhani diyorlar ya, aynı şehirde olmak bile bana yetiyor. üst katta olsan neye yarar, ben seni göremedikten sonra. Hani diyorlar ya, aynı şehirde olmak bile bana yetiyor. Üst katta olsan neye yarar, ben seni göremedikten sonra.
sözü paylaş

hani bensiz asla nefes alamazdın? yanındaki kaktüs kılıklıyla fotosentez mi yapıyorsun! Hani bensiz asla nefes alamazdın? Yanındaki kaktüs kılıklıyla fotosentez mi yapıyorsun!
sözü paylaş

evde böcek görmek sorun değil, asıl sorun böceği aynı yerde göremeyince başlıyor. Evde böcek görmek sorun değil, asıl sorun böceği aynı yerde göremeyince başlıyor.
sözü paylaş

Benzer Konular