resimli komik sözler
azeri turk: gulmek insan omrunu uzadir bele davam edek gencler :)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için azeri turk tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Amerikan Atasözleri: Hayal ettiklerinize belki kavuşamazsınız ama hayal etmediklerinize hiçbir zaman kavuşamazsımz.
sözü paylaş

Sitem Sözleri: Eğer sana kötü davranıyorsam onu hakediyorsundur. Suçu bende değil kendinde ara.
sözü paylaş

Kurban Bayramı Mesajları: OGUZ BOYLU, BOZKURT SOYLU, EY TURK OGLU! SOYUN SURSUN, KADERIN GULSUN, BASIN DIK, ALNIN ACIK, KILICIN KESKIN, OCAGIN MUTLU BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
sözü paylaş

Ramazan Bayramı Mesajları: Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
sözü paylaş

gece nedir biliyor musun? gece kendinle baş başa kaldığın, yüreğinle hesaplaştığın, kimi zaman da ağlamak isteyip te ağlayamadığın kendi dünyan. Gece nedir biliyor musun? Gece kendinle baş başa kaldığın, yüreğinle hesaplaştığın, kimi zaman da ağlamak isteyip te ağlayamadığın kendi dünyan.
sözü paylaş

dokunsalar ağlayacağım ama hiç kimse dokunmuyor. Dokunsalar ağlayacağım ama hiç kimse dokunmuyor.
sözü paylaş

ben kimi seversem ya güneş olur ya yıldız. elimi uzatırım tam tutacakken, ya güneş batar ya yıldız kayar. ben kimi seversem ya gerçek olur ya hayal. kalbimi alırım elime tam verecekken ya gerçekler acıtır ya hayallerim yıkılır. Ben kimi seversem ya güneş olur ya yıldız. Elimi uzatırım tam tutacakken, ya güneş batar ya yıldız kayar. Ben kimi seversem ya gerçek olur ya hayal. Kalbimi alırım elime tam verecekken ya gerçekler acıtır ya hayallerim yıkılır.
sözü paylaşmüşteri: bu balıklar dişi mi, erkek mi? balıkçı: sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin? Müşteri: Bu balıklar dişi mi, erkek mi? Balıkçı: Sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?
sözü paylaş

zenginler gibi güne kahveyle başlayayım dedim. kahvemi alıp balkona çıktım, üst komşu üzerime halı silkeledi. Zenginler gibi güne kahveyle başlayayım dedim. Kahvemi alıp balkona çıktım, üst komşu üzerime halı silkeledi.
sözü paylaş

kadın kuaförleri ne güzel, ne isterseniz yapıyorlar. biz erkekler 10 dakika modeli anlatıyoruz ama o masadan yine baş çavuş gibi kalkıyoruz. Kadın kuaförleri ne güzel, ne isterseniz yapıyorlar. Biz erkekler 10 dakika modeli anlatıyoruz ama o masadan yine baş çavuş gibi kalkıyoruz.
sözü paylaş

Benzer Konular