resimli komik sözler
melike: Harika bir şey bayıldım
Admin: Teşekkürler Melike hanım.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için melike tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kötü Sözler: Kötü olmak için Kasma Kendini Zaten hayat Kötü Kolla Kendini
sözü paylaş

Çapkınlık Sözleri: Erkek: Sanirim sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki kez Kadin: Sadece bir kez çıkmış olabiliriz, çünkü ayni hatayi ikinci kez yapmam.
sözü paylaş

Sihirli Sözler: İnsanin yüzünü yaşlandıran yıllar değil de, ona anlamayan gözlerle bakan yüzlerdir.
sözü paylaş

Can Alıcı Sözler: Acıyan bir yerlerim olup olmadığını anlamak ister gibi yokluyorum içimi. Hiçbir sızı yok. Geçmişin ağırlığı yok üstümde. Yolunca yordamınca unutmuşum unutulması gerekenleri!
sözü paylaş

kokun diyorum; neden bu kadar güzel? allah vergisi mi? kul seçkisi mi? Kokun diyorum; Neden bu kadar güzel? Allah vergisi mi? Kul seçkisi mi?
sözü paylaş

kalbin mi delik sevgilim? sana verdiğim her sevgiyi döküyorsun! Kalbin mi delik sevgilim? Sana verdiğim her sevgiyi döküyorsun!
sözü paylaş

yoruldum bu defa gerçekten yorgun düştü bedenim. direniyorum! o kadar ağır geliyor ki her şey hak etmedim diyebiliyorum. Yoruldum... Bu defa gerçekten yorgun düştü bedenim. Direniyorum! O kadar ağır geliyor ki her şey 'hak etmedim' diyebiliyorum.
sözü paylaşkaranlıkta ışığın düğmesini arıyordum birden içeri babam girdi, duvarla sevişiyorum sanıp beni dövdü. Karanlıkta ışığın düğmesini arıyordum birden içeri babam girdi, duvarla sevişiyorum sanıp beni dövdü.
sözü paylaş

babama sen zamanında ne canlar yakmışındır ha dedim. seni çok dövdüm, onu mu diyon? dedi. ulan şimdi gel de bu adamla arkadaş gibi ol. Babama 'sen zamanında ne canlar yakmışındır ha' dedim. 'Seni çok dövdüm, onu mu diyon?' dedi. Ulan şimdi gel de bu adamla arkadaş gibi ol.
sözü paylaş

ınternet cafede ufak çocuklar 30 dklık 1 saatlik falan hesap açtırırlarken, ben sınırsız hesap açtırınca kendimi kral gibi hissediyorum. İnternet cafede ufak çocuklar 30 dk'lık 1 saatlik falan hesap açtırırlarken, ben 'sınırsız' hesap açtırınca kendimi kral gibi hissediyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular