resimli komik sözler
tugcee: çok eğlendim ya
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için tugcee tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Aşk Acısı Sözleri: Zaten bitmiş hayatıma acıda ekledin sonunda, seninle yaşamaya alışırken beni bıraktın bir başıma, sen mutlu olurken ben yok olacağım bu acıyla.
sözü paylaş

İyi Geceler Mesajları: Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.
sözü paylaş

Şizofrenik Sözler: Bu duvarlar sanki hareket ediyor.
sözü paylaş

Rap Sözleri: Bu devranın binlerce sevgi müşterisinden biriyim (Baytar)
sözü paylaş

yine birini seveceksin, ilki kadar olmasa da yine hayaller kuracaksın ama o da gidecek. Yine birini seveceksin, ilki kadar olmasa da yine hayaller kuracaksın ama o da gidecek.
sözü paylaş

keşke seni hiç tanımasaydım cümlesinden daha ağırını duymadım. birini, seni tanımadan önceki halini özletecek kadar kırmışsın. korkunç. Keşke seni hiç tanımasaydım cümlesinden daha ağırını duymadım. Birini, seni tanımadan önceki halini özletecek kadar kırmışsın. Korkunç.
sözü paylaş

sen benim uzanıpta tutamadığım hayallerimsin, kavuşamadığım özlemimsin. sen benim hasretimsin sana aşkım sanadır ey yar! gözlerimden dökülen yaşımsın, aldığım nefesimsin bütün yollarıma engel koysalarda ben yine sana gelirim. Sen benim uzanıpta tutamadığım hayallerimsin, kavuşamadığım özlemimsin. Sen benim hasretimsin sana aşkım sanadır ey yar! Gözlerimden dökülen yaşımsın, aldığım nefesimsin bütün yollarıma engel koysalarda ben yine sana gelirim.
sözü paylaşkızla gezerken gül satmak için gelen çiçekçiye güle gül verilir mi? dedim, kız bana bir kez daha aşık oldu. ışte bunlar hep fakirlikten. Kızla gezerken gül satmak için gelen çiçekçiye 'güle gül verilir mi?' dedim, kız bana bir kez daha aşık oldu. İşte bunlar hep fakirlikten.
sözü paylaş

+adın ne? -adım 10ur, seninki ne? +1000naz. +Adın ne? -Adım 10ur, seninki ne? +1000naz.
sözü paylaş

ısviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye sürekli araştrma yapmayn.adınz çıktı dedim.şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar İsviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye 'Sürekli araştrma yapmayn.Adınz çıktı'' dedim.Şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar
sözü paylaş

Benzer Konular