resimli komik sözler
Bad Lui: +Böyle dans etmeyi nerden öğrendin?
-Sensörlü lambayı yakmaya çalışırken.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Bad Lui tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Koyan Sözler: Son sigarammışsın gibi yavaş yavaş içime çekiyorum diye, o kadar değerli sanma kendini. Üflediğim an kaybolursun.
sözü paylaş

Kapak Laflar: ? Yeni bir krize giriyorum ellerim titriyor üzgün değilim ama gözlerim doluyor !
sözü paylaş

Karizma Sözler: Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: Yalnızlık dediğin en çok geceleri vurur kalp pencerelerine; bir yağmur misali.
sözü paylaş

karakteri menfaatlerine göre şekillenen insanlar, hiçbir zaman sahip olamayacakları şeylerin peşinden koşarlar. onur ve haysiyet gibi! Karakteri menfaatlerine göre şekillenen insanlar, hiçbir zaman sahip olamayacakları şeylerin peşinden koşarlar. Onur ve haysiyet gibi!
sözü paylaş

sana olan aşkımı kime anlattıysam, hep yerinde olmak istediler. sen hala gelmedin Sana olan aşkımı kime anlattıysam, hep yerinde olmak istediler. Sen hala gelmedin...
sözü paylaş

sadece yanında olmak bile, bu dünyada başıma gelen en güzel şeydi. Sadece yanında olmak bile, bu dünyada başıma gelen en güzel şeydi.
sözü paylaş11 yaşındaki kız inişli çıkışlı bi hayatım var demiş, sanırım merdivene çıkıp indi. 11 yaşındaki kız inişli çıkışlı bi hayatım var demiş, sanırım merdivene çıkıp indi.
sözü paylaş

en çokta çoraplara üzülüyorum, eşlerini çok erken kaybediyorlar. En çokta çoraplara üzülüyorum, eşlerini çok erken kaybediyorlar.
sözü paylaş

kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum lan. sözümü kesen yok, araya giren yok, cevapları da ben seçiyorum. ohh mis  valla. Kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum lan. Sözümü kesen yok, araya giren yok, cevapları da ben seçiyorum. Ohh mis valla.
sözü paylaş

Benzer Konular