resimli komik sözler
bahar: Gunlerden bir gun benden bi iki yas buyuk olan dayimla disarda oynarken mahallenin cocuklari hatirlamasigim bi sebepteb dolayi dayimla beni dovmustuu..caresizce eve giden bizz iki tanede siz vuramadinizmi diyen annemden de uzerine dayak yedik :)))
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için bahar tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Cuma Mesajları: Allahım! Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Allahım! Ölümümüzü her türlü şerden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Allahım! Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok şükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karşı saygı ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarından eyle. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
sözü paylaş

Öfke Sözleri: Söylemek isteyipte söyleyemediğim çok şeyler var, kiminin yüzüne kiminin gelmişine geçmişine!
sözü paylaş

Dostluk Sözleri: Yalnızlığıma değer veriyorum ben sevgili dost. Oturtuyorum onu karşıma. Susturuyorum önce. Çünkü benimle en çok konuşan o.
sözü paylaş

Aşk Sözleri: Aşk, sevenlerin hayali olurken sevmeyenlerin oyuncağı oldu.
sözü paylaş

öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum! Öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum!
sözü paylaş

kirpi de yavrusunu pamuğum diye severmiş. Kirpi de yavrusunu 'Pamuğum' diye severmiş.
sözü paylaş

cehennem, acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir! Cehennem, acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir!
sözü paylaşhayatımda ilk kez bir ses sitemine 1200tl verdim. o yorulmasın diye şarkıyı ben söylüyorum. salak mıyım acaba? Hayatımda ilk kez bir ses sitemine 1200TL verdim. O yorulmasın diye şarkıyı ben söylüyorum. Salak mıyım acaba?
sözü paylaş

rüyamda 15 tane arabam vardı hangi birine benzin alacam diye ağlıyordum, ruhum fakir. Rüyamda 15 tane arabam vardı hangi birine benzin alacam diye ağlıyordum, ruhum fakir.
sözü paylaş

dün gece, babam belki gelip uykumda gizli gizli sever, üstümü örter diye pikeyi açıp uyuma numarası yaptım, üstünü ört lan diye ayağıyla dürttü. Dün gece, babam belki gelip uykumda gizli gizli sever, üstümü örter diye pikeyi açıp uyuma numarası yaptım, 'Üstünü ört lan' diye ayağıyla dürttü.
sözü paylaş

Benzer Konular