resimli komik sözler
Uğur: Süperr hepsi
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Uğur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Aldatma Sözleri: Öyle seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki seni gözleriyle bile aldatmayacak.
sözü paylaş

Mevlana Sözleri: düşündürdükleri?
sözü paylaş

Fenerbahçe Sözleri: Her Insan Fenerli Dogar Ama Sonra Yoldan Cikabilir*
sözü paylaş

Anlamlı Sözler: Çünkü insan anlayamadığına, ya hayran olur ya da ondan nefret eder.
sözü paylaş

kurmuyorum artık benim olmayacak hiçbir şeyin hayalini. arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri. Kurmuyorum artık benim olmayacak hiçbir şeyin hayalini. Arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri.
sözü paylaş

senin çelme taktığın yerden devam ediyorum hayata, varsın yara içinde kalsın dizlerim; yüreğim kadar acımaz nasıl olsa. Senin çelme taktığın yerden devam ediyorum hayata, varsın yara içinde kalsın dizlerim; yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.
sözü paylaş

çocukluğumun en güzel yanıydı, uğur böceklerinin uğur getireceğine inanmak. Çocukluğumun en güzel yanıydı, uğur böceklerinin uğur getireceğine inanmak.
sözü paylaşsabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor. Sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.
sözü paylaş

küçükken cırt cırtlı ayakkabılarımın cırt cırtlarını çapraz yapınca dünyanın en artis kişisi benim sanırdım. Küçükken cırt cırtlı ayakkabılarımın cırt cırtlarını çapraz yapınca dünyanın en artis kişisi benim sanırdım.
sözü paylaş

gece amerikan filmi izledim. adamlarda sabah kahvaltı falan yok, kahve içiyo devam ediyo. ben de deneyim dedim, kahve içip çıktım evden; fastfoodçudayım şuan. Gece amerikan filmi izledim. Adamlarda sabah kahvaltı falan yok, kahve içiyo devam ediyo. Ben de deneyim dedim, kahve içip çıktım evden; fastfoodçudayım şuan.
sözü paylaş

Benzer Konular