resimli komik sözler
Bahar: çook guzeler. takip ediliyorsunuz ;)
Admin: Teşekkür ederiz Bahar hanım :)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Bahar tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Aile İçin Sözler: Erkek temeldir, kadın duvar... Temel sallanırsa duvar yıkılır. Ve o enkazın altında bir tek çocuklar kalır.
sözü paylaş

Bilinmeyen Sözler: Sana güveniyorum demek, seni seviyorum demekten daha önemli.
sözü paylaş

Teklif Sözleri: GUNLERCE DUSUNDUM, BIR TURLU ACILMA FIRSATI BULAMADIM SANA, DEMEKKI KISMET BUGUNEYMIS, ILK VE SON ASKIM OLMAYA NE DERSIN
sözü paylaş

Sitem Sözleri: Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş? yok be aşkım asıl ölmek ?sensizlikmiş?
sözü paylaş

aşk dediğin önce güven ister sonra saygı. sevgi arkadan gelir zaten ve gerçek aşk dediğin bitmez, kara toprağa girmeden. Aşk dediğin önce güven ister sonra saygı. Sevgi arkadan gelir zaten ve gerçek aşk dediğin bitmez, kara toprağa girmeden.
sözü paylaş

sen yeter ki gül, ben sana gamze de olurum. Sen yeter ki gül, ben sana gamze de olurum.
sözü paylaş

yüzüne vazgeçtiğini söylersin. yüreğine daha çok sevdiğini. Yüzüne vazgeçtiğini söylersin. Yüreğine daha çok sevdiğini.
sözü paylaşbit olsam saçlarında dolaşsam, yesem yesem doymasam. sonra ister duş al boğulayım, ister iki tırnağının arasında cıtlat kurbanın olayım. :) Bit olsam saçlarında dolaşsam, yesem yesem doymasam. Sonra ister duş al boğulayım, ister iki tırnağının arasında cıtlat kurbanın olayım. :)
sözü paylaş

ıki kadına adamak istiyorum hayatımı.. biri erkeğim desin bana, diğeri sadece baba. İki kadına adamak istiyorum hayatımı.. Biri 'erkeğim' desin bana, Diğeri sadece 'baba'.
sözü paylaş

daha doğmamış çocuğa facebook hesabı açan ve durumuna @yoldayım yazan türk ailesi, canımsın :) Daha doğmamış çocuğa Facebook hesabı açan ve Durumuna '@Yoldayım' yazan Türk Ailesi, Canımsın :)
sözü paylaş

Benzer Konular