resimli komik sözler
bosver gitsin :): ANKARA GETTO BEBEGIM...
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için bosver gitsin :) tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Başarı Sözleri: Başarı korkulara değil, hayallere inanınca gerçekleşir.
sözü paylaş

Hiphop Sözleri: Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi
sözü paylaş

Serseri Sözler: Biz Sokakların Efendisi Olmuşuz Gönüllerin Asi yakışıklısı, Biz Kızların Rüyası Olduk Serseriler Sokaklarda gezer Kızlar Bizi izLer?
sözü paylaş

Cuma Mesajları: Allah'ım! Bu günde beni mağfiret dileyenlerden, sana itaat eden salih kullarından ve mukarreb velilerinden kıl; lütuf ve şefkatin hakkında ey merhametlilerin en merhametlisi! Hayırlı nurlu Cumalar dilerim.
sözü paylaş

benim bu dünyada başka kimsem yok. sevincim, kederim, hasretim sensin. ben seni severken nasıl öleyim, yokluğun cehennem, cennetim senin. Benim bu dünyada başka kimsem yok. Sevincim, kederim, hasretim sensin. Ben seni severken nasıl öleyim, yokluğun cehennem, cennetim senin.
sözü paylaş

sen hep yüreğimde kal! ılla sıkılıp dolaşmak istersen, damarımda dolaş, kanımda dolaş, canımda dolaş ama kalbimden fazla uzaklaşma! Sen hep yüreğimde kal! İlla sıkılıp dolaşmak istersen, damarımda dolaş, kanımda dolaş, canımda dolaş ama kalbimden fazla uzaklaşma!
sözü paylaş

orta şekerli çay gibiyim bu aralar, ne mutlu ne de mutsuz. Orta şekerli çay gibiyim bu aralar, ne mutlu ne de mutsuz.
sözü paylaşbazen onu düşünüyorum.. sonra dokuzu (: sonra sekizi :p sonra yediyi falan :) ama en çok onu seviyorum :d Bazen onu düşünüyorum.. Sonra dokuzu (: Sonra sekizi :P Sonra yediyi falan :) ama en çok onu seviyorum :D
sözü paylaş

bugün sevgilimle kankamı öpüşürken yakaladım 1 nisaaan diye bağırdılar ilk başta gülüp geçtim sonra hatırladımki bugün 4 nisan. Bugün sevgilimle kankamı öpüşürken yakaladım 1 Nisaaan diye bağırdılar ilk başta gülüp geçtim sonra hatırladımki bugün 4 nisan.
sözü paylaş

ben mekanda 300 lira hesabını ödediğim kızın çıkışta sırtına binerim evime kadar bıraktırırım. Ben mekanda 300 lira hesabını ödediğim kızın çıkışta sırtına binerim evime kadar bıraktırırım.
sözü paylaş

Benzer Konular