resimli komik sözler
mehtap: çok güzel beğendimmmm
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için mehtap tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Süslü Sözler: Ben artık ayrılmak istiyorum dediğim de bile, 'Sıkıyorsa ayrıl lan, ayrıl!' diyen bir sevgilim olsa keşke...
sözü paylaş

Kandil Mesajları: Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.
sözü paylaş

Başsağlığı Mesajları: insan doğar büyür yaşar ve öLür, önemli Olan Yaşadığı Süre içindeki Görevleri Dualarımız Muhteremle Olsun Başımız Sağolsun
sözü paylaş

Anlamlı Sözler: Bazen uyandığında rüyanı hatırlamazsın. Ama üzerinde bıraktığı etkiyi hala hissedersin.
sözü paylaş

ınsanın içi ağrır mı hiç? ağrıyor işte. İnsanın içi ağrır mı hiç? Ağrıyor işte.
sözü paylaş

gemileri yakmakla ünlü olan ben. konu sen olunca, hep kendimi yaktım. Gemileri yakmakla ünlü olan ben. Konu sen olunca, hep kendimi yaktım.
sözü paylaş

düşme öyle habersiz aklıma! sen bana geldikçe, ben kendime gelemiyorum. Düşme öyle habersiz aklıma! Sen bana geldikçe, ben kendime gelemiyorum.
sözü paylaş+anahtar nerde kızım -kaybolmasına diye evde bıraktım anne. +Anahtar nerde kızım -Kaybolmasına diye evde bıraktım anne.
sözü paylaş

sabahları yataktan kalkarken kendimi çay bardağına yapışmış çay tabağı gibi hissediyorum. Sabahları yataktan kalkarken kendimi çay bardağına yapışmış çay tabağı gibi hissediyorum.
sözü paylaş

kadınlar müjde! 1 ayda 5 kilo vermek artık mümkün. nasıl mı? az yiyin. (: Kadınlar müjde! 1 ayda 5 kilo vermek artık mümkün. Nasıl mı? Az yiyin. (:
sözü paylaş

Benzer Konular