resimli komik sözler
zalim kral: Mecnun LeyIa için çöIIere kesin kış günü düşmüştür, bu sıcakta olacak iş değil
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için zalim kral tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Türk Atasözleri: Bağa bak üzüm olsun yemeye yüzün olsun.
sözü paylaş

Güldüren Sözler: Bazen durup, neden durduğumu düşünüyorum.
sözü paylaş

Muhteşem Sözler: Bazı insanlar vardır bütün hayatın boyunca tanırsın ve bir günde unutursun. Bazılarını ise bir günde tanırsın ömrünün sonuna kadar unutamazsın.
sözü paylaş

Çerkez Atasözleri: Eski dostunla yaptığın gizli işi yeni dostuna güvenip söyleme.
sözü paylaş

nikah şahidine gerek yok, yaradan şahidim ki ben çok sevdim. Nikah şahidine gerek yok, Yaradan şahidim ki ben çok sevdim.
sözü paylaş

eskiden derdim ki; ınsanın başına gelebilecek en kötü şey, bir gün yapayalnız kalmasıdır. öğrendim ki; hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey, yapayalnız hissetmesine neden olan insanlarla yaşamasıdır. Eskiden derdim ki; İnsanın başına gelebilecek en kötü şey, bir gün yapayalnız kalmasıdır. Öğrendim ki; Hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey, yapayalnız hissetmesine neden olan insanlarla yaşamasıdır.
sözü paylaş

en büyük hayal kırıklığımsın; kalbime batıyorsun. En büyük hayal kırıklığımsın; kalbime batıyorsun.
sözü paylaşmorg görevlisi olsam, sıkıldığımda morga girip hadi canlanın biraz ya, ölü gibisiniz derim. Morg görevlisi olsam, sıkıldığımda morga girip 'hadi canlanın biraz ya, ölü gibisiniz' derim.
sözü paylaş

heyyy; 2011de kırdığım, üzdüğüm, dövdüğüm, sövdüğüm herkesten özür diliyorum ki 2012de bunları tekrar yapacak yüzüm olsun. Heyyy; 2011'de kırdığım, üzdüğüm, dövdüğüm, sövdüğüm herkesten özür diliyorum ki 2012'de bunları tekrar yapacak yüzüm olsun.
sözü paylaş

sayın kalp; her halta karısıp üzülmeyi bırak artık. senin görevin kan pompalamak. kendine dön. saygılarımla. beyın.:) Sayın KALP; Her halta karısıp üzülmeyi bırak artık. Senin görevin kan pompalamak. Kendine dön. Saygılarımla. BEYİN.:)
sözü paylaş

Benzer Konular