resimli komik sözler
zaur usda: Harika
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için zaur usda tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sevgililer Günü Mesajları: Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
sözü paylaş

Kibar Sözler: Bugün Hayat Seninle Güzel Duygularım Seninle Şen Ve mutlu Hayalin Gözümün önünde Zerafet ile dans ediyor senin düşününce aşkı anlıyorum bebeğim.
sözü paylaş

Yıkıcı Sözler: Bir kelebek uçurdum sana dogru Daglari denizleri asti, seni buldu sana mutluluk sundu Hisettin mi söyle öylesine derinden öylesine içten?
sözü paylaş

Sevenler İçin Sözler: Onlar ihtiyaç, sen muhtaç olunacak bir şeysin.
sözü paylaş

tek lafıyla dünyayı yıkabileceğim insanlar olduğu gibi; bin yıl dil dökseler, kafamı çevirip bakmayacağı insanlar da var Tek lafıyla dünyayı yıkabileceğim insanlar olduğu gibi; bin yıl dil dökseler, kafamı çevirip bakmayacağı insanlar da var...
sözü paylaş

ne garip değil mi? beni kırdığın yerde seni saklıyor olmam. Ne garip değil mi? Beni kırdığın yerde 'Seni' saklıyor olmam.
sözü paylaş

ıçimde 3 cinayet işledim: sesin, kokun ve gözlerin. İçimde 3 cinayet işledim: Sesin, kokun ve gözlerin.
sözü paylaşzamanında okul müdür yardımcısı annemi arayıp kızınız bir erkekle çıkıyor demişti, annemde ne yani bir kızla mı çıkması gerekiyordu demişti. Zamanında okul müdür yardımcısı annemi arayıp kızınız bir erkekle çıkıyor demişti, annemde ne yani bir kızla mı çıkması gerekiyordu demişti.
sözü paylaş

az önce camı açtım ev havalansın diye içeriye öyle bir soğuk hava girdi ki ısınmak için buz dolabına girdim. Az önce camı açtım ev havalansın diye içeriye öyle bir soğuk hava girdi ki ısınmak için buz dolabına girdim.
sözü paylaş

yüce allahın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği suya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım. Yüce Allah'ın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği su'ya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım.
sözü paylaş

Benzer Konular