resimli komik sözler
Çok Fenayım :DD: Eski sevgiIim beni kıskandırmak için yeni sevgiIisi
iIe fotoğraf çekip bana yoIIadı bende kızın
babasına gönderdim birazda o kıskansın. :P
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Çok Fenayım :DD tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Candan Sözler: Önemli olan nereye gittiğin değil, kiminle gittiğindir.
sözü paylaş

Mutluluk Sözleri: Siz 'Mükemmel' olun, ben sadece 'Mutlu' olmak istiyorum.
sözü paylaş

Dertli Sözler: Kimsenin derdine derman falan olamam. Daha kendi dertlerime, pansuman bile yapamazken.
sözü paylaş

Zalim Sözler: Senin ateşinde kimler yanar bilmiyorum ama benim yanımda sadece külsün!
sözü paylaş

erkeklik, bir çok kadında erkekliğini ispat etmek değil, tek bir kadına kadınlığını hissettirebilmektir. Erkeklik, bir çok kadında erkekliğini ispat etmek değil, tek bir kadına kadınlığını hissettirebilmektir.
sözü paylaş

şikayetçiyim senden hayat! bir yudum sevgi dedim, koskoca bir yalnızlık verdin. Şikayetçiyim senden hayat! Bir yudum sevgi dedim, koskoca bir yalnızlık verdin.
sözü paylaş

dediler ki neden hep uzaklara bakıyorsun? dedim ki çünkü ben bedenimin olduğu yerde değil, yüreğimin kaldığı yerde yaşıyorum. Dediler ki 'Neden hep uzaklara bakıyorsun?' Dedim ki 'Çünkü ben bedenimin olduğu yerde değil, yüreğimin kaldığı yerde yaşıyorum'.
sözü paylaşulan ben seni görünce birbirini görmüş dolmuşçular gibi seviniyorum ne demek ilişkimizde heyecan kalmadı. Ulan ben seni görünce birbirini görmüş dolmuşçular gibi seviniyorum ne demek ilişkimizde heyecan kalmadı.
sözü paylaş

kız 1.50 boyunda ama kaslı ve karizmatik erkek istiyor. daha sensörlü apartman lambaları bile seni fark edemiyor be kızım neyin peşindesin. Kız 1.50 boyunda ama kaslı ve karizmatik erkek istiyor. Daha sensörlü apartman lambaları bile seni fark edemiyor be kızım neyin peşindesin.
sözü paylaş

toplu fotoğrafta tek kötü çıkan sensindir ve o fotoğraf; karedeki diğer tüm insanların profil resmi olur ve hayat bazen çok kötüdür. :) Toplu fotoğrafta tek kötü çıkan sensindir ve o fotoğraf; karedeki diğer tüm insanların profil resmi olur ve hayat bazen çok kötüdür. :)
sözü paylaş

Benzer Konular