resimli komik sözler
avarka musulmanka: cox tesirlendim cox gozel super. BIR GUN SENINLE BIRLIKDE SIQARETI TERGIMEYE CALIWIRDIM INDI ISE SIQARETIMLE BIR OLUB SENI UNUTMAGA CALISIRAM.AMMA SENI HELEDE SEVIREM VEFASIZIM
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için avarka musulmanka tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Rap Sözleri: Ortam Başladı Geyiğe Bizim Sözlerimiz Bir bilmece Kızlar Bizimle Hep birlikte Başlıyoruz Rapimizin Sözlerine!
sözü paylaş

Atarlı Sözler: Biz kimseyi yarı yolda bırakmadık. Geride kalanlar ya hızımıza yetişemediler, ya da insanlığımıza.
sözü paylaş

Dünya İle İlgili Sözler: İnsan ömrü bir masal gibidir. Önemli olan ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığıdır.
sözü paylaş

Tebrik Sözleri: beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. ömür boyu mutluluklar dilerim.
sözü paylaş

her şeyin üstesinden tek elle gelebilirim , öbür tekini sen tuttukça. Her şeyin üstesinden tek elle gelebilirim , öbür tekini sen tuttukça.
sözü paylaş

bir gün öldüğümde kimse olmayacak yanımda. kabre konulunca ruhsuz bedenim, ağlayacaksın başımda. Bir gün öldüğümde kimse olmayacak yanımda. Kabre konulunca ruhsuz bedenim, ağlayacaksın başımda.
sözü paylaş

gülmek için soytarıya, ağlamak için vefasıza, yaşamak için hiç kimseye ihtiyacım yok benim. sevmek için yüreğe, kavga için cesarete, yazmak için kaleme ihtiyacım yok benim. yalan ile dolana, doğu ile batıya, kalbe günahkâr kullara ihtiyacım yok benim! Gülmek için soytarıya, ağlamak için vefasıza, yaşamak için hiç kimseye ihtiyacım yok benim. Sevmek için yüreğe, kavga için cesarete, yazmak için kaleme ihtiyacım yok benim. Yalan ile dolana, doğu ile batıya, kalbe günahkâr kullara ihtiyacım yok benim!
sözü paylaşne garibiz lan, tepkilerimiz bile olması gerektiği gibi değil. sinirden gülüyoruz, sevinçten ağlıyoruz falan. Ne garibiz lan, tepkilerimiz bile olması gerektiği gibi değil. Sinirden gülüyoruz, sevinçten ağlıyoruz falan.
sözü paylaş

birileri bu kızlara benden daha iyilerini bulabilecekleri yalanını söylemesin artık! kandırmayın kızları yazıktır ya. :) Birileri bu kızlara benden daha iyilerini bulabilecekleri yalanını söylemesin artık! Kandırmayın kızları yazıktır ya. :)
sözü paylaş

lisede 2 arkadaşım gümüş yüzük alıp sözlenmişlerdi, sonra ayrılınca çocuk yüzüğü satıp bize internet cafede açık hesap açtırmıştı. o günden sonra aşka inanmıyorum ben. Lisede 2 arkadaşım gümüş yüzük alıp sözlenmişlerdi, sonra ayrılınca çocuk yüzüğü satıp bize internet cafede açık hesap açtırmıştı. O günden sonra aşka inanmıyorum ben.
sözü paylaş

Benzer Konular