resimli komik sözler
ümit: Harika süper :-)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ümit tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ağır Sözler: Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Şimdi geri Dönme Bana Olucaksın Artık bir budala!
sözü paylaş

Değerli Sözler: Ne söyleyeceğini düşünerek söyleyen insanların akıllısıdır.İbn Abbas
sözü paylaş

Gözyaşı Sözleri: Göz yaşı,elemin sızıntısı ve sevincin şebnemidir.
sözü paylaş

Edep Sözleri: Edeb, Rasûlullah'ın sünnetine uygun hareket etmektir.
sözü paylaş

yağmurla yarıştım dün gece; ben ağladım o yağdı, gökyüzünü, bulutları ve güneşi anlattı, bense senin gülüşünü, gözlerini anlattım. o güneşi özlemişti, bense seni! Yağmurla yarıştım dün gece; ben ağladım o yağdı, gökyüzünü, bulutları ve güneşi anlattı, bense senin gülüşünü, gözlerini anlattım. O güneşi özlemişti, bense seni!
sözü paylaş

kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, bir insan kalbidir.. Kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, Bir insan kalbidir..
sözü paylaş

ben aşk nedir bilmem eski kafalıyım. bir seni bilirim, birde adın geçince sıkışan kalbimi. Ben aşk nedir bilmem eski kafalıyım. Bir seni bilirim, birde adın geçince sıkışan kalbimi.
sözü paylaşhiçbir şey yapasım gelmiyor. hatta yapmadıkça yapmayasım geliyor. sanırım üşengeçlikte level atladım. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Hatta yapmadıkça yapmayasım geliyor. Sanırım üşengeçlikte level atladım.
sözü paylaş

kız küçükken piyano dersi aldığını anlattı. sen küçükken napardın diyo. hatırlamıyorum dedim, ne diyim boncuklu tabancayla dedemi vuruyodum. Kız küçükken piyano dersi aldığını anlattı. 'Sen küçükken napardın' diyo. Hatırlamıyorum dedim, ne diyim boncuklu tabancayla dedemi vuruyodum.
sözü paylaş

sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. hayatımın özetini dinlediniz. Sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. Hayatımın özetini dinlediniz.
sözü paylaş

Benzer Konular