resimli komik sözler
yamur: biraz sikildim biraz eylendim meni guldurmeyi basardiniz size cok tesekur ediremki boyle komik sozler cikartiyorsuz baka
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için yamur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Dini Sözler: Kalbinizde olup da hiç kimseye anlatamadığınız, dile getirilmesi imkansız bir şey var ya; İşte Allah onu biliyor, üzülmeyin.
sözü paylaş

İntikam Sözleri: İntikam almayı sevmem ama, ödeşmek adettendir!
sözü paylaş

Erkekler İçin Sözler: Dağlar yaklaştıkça daha ulu görünürler, ama büyük erkekler bu yönden dağlara benzemezler. LADY BLESSINGTON
sözü paylaş

Kaliteli Sözler: Yüz kızartıcı bir suç değildir hırsızlık, çalınan birinin kalbiyse eğer.
sözü paylaş

sen tutkusun, aşksın, sevgisin, özlemsin. en önemlisi, bu dünyadaki tek vazgeçilmezimsin. Sen tutkusun, aşksın, sevgisin, özlemsin. En önemlisi, bu dünyadaki tek vazgeçilmezimsin.
sözü paylaş

sana değer veren kişinin peşinden git. çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur. Sana değer veren kişinin peşinden git. Çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur.
sözü paylaş

çalınan her kapı hemen açılsaydı; beklemenin, ümidin, sabrın ve susmanın ne önemi kalırdı. Çalınan her kapı hemen açılsaydı; Beklemenin, ümidin, sabrın ve susmanın ne önemi kalırdı.
sözü paylaş



erken kalkan yol alır mı bilmem ama bizim evde erken kalkan ekmek almaya gider. Erken kalkan yol alır mı bilmem ama bizim evde erken kalkan ekmek almaya gider.
sözü paylaş

kuruyemiş zincirimiz var ama eve hep en ucuz karışıktan götürürüz ruhumuz fakir. Kuruyemiş zincirimiz var ama eve hep en ucuz karışıktan götürürüz ruhumuz fakir.
sözü paylaş

pizzayı eliyle yiyen çocuk samimidir, içtendir, korkusuzdur, cesurdur, yüreklidir ve açtır. (: Pizzayı eliyle yiyen çocuk samimidir, içtendir, korkusuzdur, cesurdur, yüreklidir ve açtır. (:
sözü paylaş

Benzer Konular