sizden gelenler
GRACE: Olmuşla, ölmüşe çare yok..
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için GRACE tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Platonik Aşk Sözleri: Nasıl bu kadar uzaktaki birini böyle seviyorsun diyorlar. Gözü gözüme değil, yüreği yüreğime değdi bilmiyorlar.
sözü paylaş

Başarı Sözleri: Hayat oyununda seyirci koltuklarında oturmaya heves etme, sahneye çıkmaya çalış
sözü paylaş

Hasret Sözleri: BEN şENSIZ GEÇEN GÜNLERİM2 YANARKEN BELKİ SEN BENşIZLIGE SEVİNECEKşİN AMA ŞUNU HİÇ UNUTMAKI BİR GÜN ş?NDE SEV?C?KşİN
sözü paylaş

Aşık Edici Sözler: Çok olmuştur anlattıklarını dinlemeyip, yüzünü seyre daldığım.
sözü paylaş

yalnız yaşıyorum; içimdeki acılarımı, kanayan yüreğimi, feryadımı kendim susturuyorum. Yalnız yaşıyorum; içimdeki acılarımı, kanayan yüreğimi, feryadımı kendim susturuyorum.
sözü paylaş

kimseye eyvallahım yok beni yaradan varken, kula hesap vermek yok! dünyada kim ne götürmüş ebediyete; kefenin zaten cebi yok; o zaman kusura bakmasın kimse; bana değer vermeyenin benim gözümde kuruş değeri yok! Kimseye eyvallahım yok beni Yaradan varken, kula hesap vermek yok! Dünyada kim ne götürmüş ebediyete; kefenin zaten cebi yok; o zaman kusura bakmasın kimse; Bana değer vermeyenin benim gözümde kuruş değeri yok!
sözü paylaş

bil ki mezar taşıdır insandan yarına kalan. unutma, onu da başkası yaptırır, gerisi yalan! Bil ki mezar taşıdır insandan yarına kalan. Unutma, onu da başkası yaptırır, gerisi yalan!
sözü paylaşaskerliği 12 aya düştüğünü duyan kadınlar bile gitmek istiyor. kadın milleti indirime dayanamıyor. Askerliği 12 ay'a düştüğünü duyan kadınlar bile gitmek istiyor. Kadın milleti indirime dayanamıyor.
sözü paylaş

+kanka, silah şeklinde cüzdan aldım -niye lan? +belki şeytan doldurur. :) +Kanka, silah şeklinde cüzdan aldım -Niye lan? +Belki şeytan doldurur. :)
sözü paylaş

odada 5 sivrisinek vardı, 4ünü öldürdüm. bir tanesi kaçtı, yan odalardan adam toplayıp geri geldi. Odada 5 sivrisinek vardı, 4'ünü öldürdüm. Bir tanesi kaçtı, yan odalardan adam toplayıp geri geldi.
sözü paylaş

Benzer Konular