sizden gelenler
MAVİKELEBEK: İntihar edenlere hayranlık duyarım. çünkü ölmeden önce herkesin tek istegidir Yaşamakk !!! (MAVİKELEBEK)
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için MAVİKELEBEK tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Racon Sözleri: Karakteri Oturmamis Toy ßunyeler. Amacsiz Yasayan 5 Para Etmez Lümpenler Yandan Kahpe Yalandan Sevgililer , Arkadan Vuran Sinsi Kolpalar Cafede Uyuz ? Nette Casanova Takilan Zavallilar Klavyeyi Cinsel Organı Sanan Sanal Abazalar Kari Kiz Yalakasi Satilik
sözü paylaş

Havalı Sözler: Yazmıştm denkLemini qiRdim yüzemioRum !
sözü paylaş

Kral Sözler: Bir bak etrafına herkes mutlu bir sen misin üzgün? Dertler türlü türlü her biri bir sürgün! Ama unutma ki ALLAH var gülsün yüzün.
sözü paylaş

Sevgi Sözleri: Ayıkken söylediklerime bakma, kafası güzel duygularım müptela sana!
sözü paylaş

arkamızdan vurmasınlar diye, sırtımızı dönemediğimiz insanların yüzlerine bakarak geçirdik koca ömrümüzü. Arkamızdan vurmasınlar diye, sırtımızı dönemediğimiz insanların yüzlerine bakarak geçirdik koca ömrümüzü.
sözü paylaş

varlığına şükrettiğimiz biri olmalı yanımızda yanıltmayan, aldatmayan, ağlatmayan anne gibi kutsal, baba gibi güvenilir, kardeş gibi cana yakın. Varlığına şükrettiğimiz biri olmalı yanımızda yanıltmayan, aldatmayan, ağlatmayan anne gibi kutsal, baba gibi güvenilir, kardeş gibi cana yakın.
sözü paylaş

zamansız geliyorsun aklıma zamansız. gece gündüz ayrımsız. ya bir ışığın ortasında dağıtıyorsun aklımı. ya gecenin bilmem kaçında bölüyorsun uykumu. bazen unutmaya çalışırken seni. ya gözlerin geliyor aklıma, ya hayalin çıkıyor karşıma. unutmasına unutuyorum da seni değil, senden başka her şeyi. Zamansız geliyorsun aklıma zamansız. Gece gündüz ayrımsız. Ya bir ışığın ortasında dağıtıyorsun aklımı. Ya gecenin bilmem kaçında bölüyorsun uykumu. Bazen unutmaya çalışırken seni. Ya gözlerin geliyor aklıma, ya hayalin çıkıyor karşıma. Unutmasına unutuyorum da seni değil, senden başka her şeyi.
sözü paylaşseni öyle bi cümleye sokarım ki  şerefsizim  kelimesinde gizli özne olursun. :) Seni öyle bi cümleye sokarım ki ' şerefsizim ' kelimesinde gizli özne olursun. :)
sözü paylaş

şirinler köyü de tam mühendislik fakültesi gibiymiş, 85 şirin başına 1 şirine düşüyor. Şirinler köyü de tam mühendislik fakültesi gibiymiş, 85 şirin başına 1 şirine düşüyor.
sözü paylaş

yalnızlık nedir bilirmisin? yalnızlık operatör den gelen aramaya sevinmektir. :) Yalnızlık nedir bilirmisin? Yalnızlık operatör den gelen aramaya sevinmektir. :)
sözü paylaş

Benzer Konular