sizden gelenler
Azad Anac: Agzı laf yapanlaraaa laf yaptıgı icin adam sanılanlar kısa bır hatırlatma( AzAd) hala hayata
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için Azad Anac tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Mevlana Sözleri: Dünyaya demir atmış Karun?u, yer çekti, yuttu. Ulular ulusu İsa?yı gökyüzü çekti, yüceltti.
sözü paylaş

Ölüm Sözleri: Seni Sevmekse Kaderim Severim, Senin için öLmekse Alın yazım öLürüm Gülüm?
sözü paylaş

Platonik Aşk Sözleri: Bakma ben arada bir böyle seni özlerim, ama geri gel, ne olursun, yalvarırım, diyecek kadar çaresiz değilim!
sözü paylaş

Terk etme Sözleri: Terk edilmek her canlı da, aynı acıyı verir!
sözü paylaş

gönül aynası kişinin sözüdür, kalbinin güzelliği tatlı dilidir, ruhundaki sevgisi yüzünde nurdur, kişinin seveni sevgiyi bilendir. Gönül aynası kişinin sözüdür, kalbinin güzelliği tatlı dilidir, ruhundaki sevgisi yüzünde nurdur, kişinin seveni sevgiyi bilendir.
sözü paylaş

yalnızken severdi beni. çünkü sevecek kimsesi kalmazdı. Yalnızken severdi beni. Çünkü sevecek kimsesi kalmazdı.
sözü paylaş

yüzümden düşen bin parçayı toplayıpta, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlar var ya, onlar iyi ki var! Yüzümden düşen bin parçayı toplayıpta, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlar var ya, onlar iyi ki var!
sözü paylaşerkek: aşkım telefonun şifresi ne? kız: çıktığımız tarih aşkım. erkek: neyse aşkım bakmayacağım, güveniyorum ben sana. Erkek: Aşkım telefonun şifresi ne? Kız: Çıktığımız tarih aşkım. Erkek: Neyse aşkım bakmayacağım, güveniyorum ben sana.
sözü paylaş

bankaya sadece tc numarani gönderince 50.000 lira kredi veriyo. kıza 3 sayfalık mesaj yazıyoruz verdiği cevap ok. ah zalımın kızı ah. Bankaya sadece TC numarani gönderince 50.000 lira kredi veriyo. Kıza 3 sayfalık mesaj yazıyoruz verdiği cevap 'OK'. Ah zalımın kızı ah.
sözü paylaş

yatağıma geçip müziğimi dinler, hayalimi kurar, vakit kalırsa da uyurum. Yatağıma geçip müziğimi dinler, hayalimi kurar, vakit kalırsa da uyurum.
sözü paylaş

Benzer Konular