sizden gelenler
Azad Anac: Bir gün biri başarırsa şayet, gelmiş geçmiş en büyük devrim “unutmak” olacaktır.
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için Azad Anac tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Çerkez Atasözleri: İyi at iyi arkadaş gibidir.
sözü paylaş

Portekizce Atasözleri: Sen değiştiğinde, talihin de değişir.
sözü paylaş

Üzüntülü Sözler: Kimse duymasın diye nefesini tutarak ağlarsın, acıdır ne acı.
sözü paylaş

Mevlana Sözleri: Koruktaki su ekşidir ama koruk üzüm olunca tatlılaşır, güzelleşir. Derken küpte yine acır, haram olur fakat sirke olunca ne güzel katıktır.
sözü paylaş

kulaktan kulağa oyununun beceriksiz oyuncuları gibiyiz hepimiz. ılk fısıldananla ilan edilenin hiçbir ilgisi yok. Kulaktan kulağa oyununun beceriksiz oyuncuları gibiyiz hepimiz. İlk fısıldananla ilan edilenin hiçbir ilgisi yok.
sözü paylaş

yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp ıslanmayı aşk bildim ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim. Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp ıslanmayı aşk bildim... Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.
sözü paylaş

ıyi olduğu için kaybeden, kötü olmayı da beceremeyen biriyim. İyi olduğu için kaybeden, kötü olmayı da beceremeyen biriyim.
sözü paylaşbazen kendimi; çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum. Bazen kendimi; çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum.
sözü paylaş

az önce eve gelirken sokakta kadının arkasından yürümiyim, korkmasın diye yolu uzatarak eve geldim. ınş bu hareketimle güzel sevap kasmışımdır. Az önce eve gelirken sokakta kadının arkasından yürümiyim, korkmasın diye yolu uzatarak eve geldim. İnş bu hareketimle güzel sevap kasmışımdır.
sözü paylaş

bu sinekler anlamamakta ısrarcı. biri onlara o camı geçemeyeceklerini öğretmeli. hepsi ölmüş ya pencere altında, toplu mezar. Bu sinekler anlamamakta ısrarcı. Biri onlara o camı geçemeyeceklerini öğretmeli. Hepsi ölmüş ya pencere altında, toplu mezar.
sözü paylaş

Benzer Konular