sizden gelenler
DEFNE Can: Herkes yaptığının karşılığını alır
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için DEFNE Can tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Jilet Sözler: Bir sırrı tutar gibi tutmak istedim ellerini, ve bir sırrı ağzımdan kaçırır gibi söyledim seni sevdiğimi.
sözü paylaş

Tebrik Sözleri: sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.
sözü paylaş

Kötü Laflar: ALLAHıma Dua Ettiğim kadar Sana Beddua Ediyorum Benim çektiklerimin En Beterini Çekmeni Diliyorum
sözü paylaş

Havalı Sözler: Senin estirdiğin rüzgarla ben anca donlarımı kuruturum canım. Sen rahat ol!
sözü paylaş

artık böyle oldum ben. ınsanlara güvensiz, acılara hissiz, biraz kimsesiz, çokça sessiz, vefasızlıklara tepkisiz ve çok şeye karşı isteksiz. Artık böyle oldum ben. İnsanlara güvensiz, acılara hissiz, biraz kimsesiz, çokça sessiz, vefasızlıklara tepkisiz ve çok şeye karşı isteksiz.
sözü paylaş

hayatta bazı şeyleri unutabilirsin ama seni seveni, seni sayanı, sana yardım edeni, zor gününde yanında olanı ve acını paylaşanı asla unutma! Hayatta bazı şeyleri unutabilirsin ama seni seveni, seni sayanı, sana yardım edeni, zor gününde yanında olanı ve acını paylaşanı asla unutma!
sözü paylaş

eyy rüzgar, sert esme! özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyor Eyy rüzgar, sert esme! Özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyor...
sözü paylaşah be güneş! 4 milyar yaşına gelmişsin, etrafında pervane olan gezegenlere sahipsin, hala bi tripler, öğlen 4te çekip gitmeler falan ayıp! Ah be Güneş! 4 milyar yaşına gelmişsin, etrafında pervane olan gezegenlere sahipsin, hala bi tripler, öğlen 4'te çekip gitmeler falan ayıp!
sözü paylaş

babamın ayağı kırıldı. öteki ayağına jartiyer gibi çorap giydirmişler. şimdi bize hava atıyor ne kadar cazibeli bacaklarım var diye. Babamın ayağı kırıldı. Öteki ayağına jartiyer gibi çorap giydirmişler. Şimdi bize hava atıyor 'Ne kadar cazibeli bacaklarım var' diye.
sözü paylaş

şu sıralar kendimi brokoli gibi hissediyorum, sağlıklıyım ama tadım tuzum yok. Şu sıralar kendimi brokoli gibi hissediyorum, sağlıklıyım ama tadım tuzum yok.
sözü paylaş

Benzer Konular