sizden gelenler
DEFNE Can: Hasta kişi evde yatıp ilaç içecegine doktor gelsin daha iyi
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için DEFNE Can tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Deli Sözler: BABA DER KI: OGLUM MUJDE SANA IS BULDUM. COCUK HEYECANLANIR:'NE ISI BABA?' BABA CEVAPLAR:'ASAGIDAKI BUFEDE YEDIGUN VERECEKSIN
sözü paylaş

Kısa Aşk Sözleri: Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.
sözü paylaş

Ağlatan Sözler: Kiminle güldüğünü unutabilirsin ama kiminle ağladığını asla.
sözü paylaş

Af Dileme Sözleri: Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.
sözü paylaş

seni düşleyerek uykuya dalan biri; seni ne kadar incitebilir ki. Seni düşleyerek uykuya dalan biri; seni ne kadar incitebilir ki.
sözü paylaş

anısı olan şarkı diye bir şey var. önce gülümsetir, sonra hüzünlendirir. Anısı olan şarkı diye bir şey var. Önce gülümsetir, sonra hüzünlendirir.
sözü paylaş

sana değer veren kişinin peşinden git. çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur. Sana değer veren kişinin peşinden git. Çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur.
sözü paylaşmillet bodrumda tatildeyken telefondan istanbuldaki evinin güvenlik kamerasını izliyor, bizim evin kapısı bile kitlenmiyor. Millet bodrumda tatildeyken telefondan istanbuldaki evinin güvenlik kamerasını izliyor, bizim evin kapısı bile kitlenmiyor.
sözü paylaş

psikoloğa gittim, korkularının üstüne gitmelisin dedi. ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, sen bana kafa mı tutuyon lan deyip yine dövdü. Psikoloğa gittim, 'korkularının üstüne gitmelisin' dedi. Ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, 'Sen bana kafa mı tutuyon lan' deyip yine dövdü.
sözü paylaş

2025 yılı karı koca kavgası; seni dürttüğüm güne lanet olsun :) 2025 Yılı Karı Koca Kavgası; Seni Dürttüğüm Güne Lanet Olsun :)
sözü paylaş

Benzer Konular