sizden gelenler
KADER: ÖNCE SEVİYORUM DİYİPTE SONRA DA HAYATIMDA BAŞKASI VAR DİYEN BİRİ ADAM DEĞİLDİR!!!
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için KADER tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Serseri Sözler: Kiymet bilmeyen kalbe sevgim haram,yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar,sevdim deyipte aldatana lanet,beni sonsuza kadar sevene bu canim kurban olsun!!!
sözü paylaş

Cesaret Sözleri: Geçmişin keşkeleri ve geleceğin endişeleri, şu anımızı çalan iki hırsızdır.
sözü paylaş

Efkarlı Sözler: ismini güneşe yazdım her şafak vakti doğsun diye yüreğine yüreğimi yazdım için yandığında benimde yansın diye,adını can koydum sen öldügünde bende öleyim diye?
sözü paylaş

Efkarlı Sözler: Tedavi edilemez yaralar yüzünden, tedavülden kaldırıldı aşk.
sözü paylaş

yoksun bugün! dün olduğu gibi, yarın da olacağı gibi. Yoksun bugün! Dün olduğu gibi, yarın da olacağı gibi.
sözü paylaş

sabah kahvesine bekliyorum. mutlaka gel, çok sevinirim. sevinçlerin, kederlerin, neyin varsa getir, gönülden eşlik ederim. dosttur benim adım, 40 yıl değil, ölene kadar severim. Sabah kahvesine bekliyorum. Mutlaka gel, çok sevinirim. Sevinçlerin, kederlerin, neyin varsa getir, gönülden eşlik ederim. Dosttur benim adım, 40 yıl değil, ölene kadar severim.
sözü paylaş

öyle yorgun ki hislerim. artık sana karşı bir şey hissetmeye bile dermanı yok. Öyle yorgun ki hislerim. Artık sana karşı bir şey hissetmeye bile dermanı yok.
sözü paylaşkaloriferde kuzu mu çevirdik kardeşim? 420 tl doğal gaz faturası nedir? Kaloriferde kuzu mu çevirdik kardeşim? 420 TL doğal gaz faturası nedir?
sözü paylaş

otobüste bir teyzenin telefonunda 3 kere medineye varamadım çaldı. şoför dayanamadı, şimdi medineye gidiyoruz. :) Otobüste bir teyzenin telefonunda 3 kere Medine'ye varamadım çaldı. Şoför dayanamadı, şimdi Medine'ye gidiyoruz. :)
sözü paylaş

bedenimi kavurabilirsin ama ruhumu asla. -tosun. Bedenimi kavurabilirsin ama ruhumu asla. -Tosun.
sözü paylaş

Benzer Konular