sizden gelenler
Emine Melis cebeci: Konuşma insanınaklını kullanma sanatıdır
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için Emine Melis cebeci tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Şirin Sözler: Aşk sevdiğinde kaybolabiliyorsan güzeldir.
sözü paylaş

Babalar Günü Mesajları: Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
sözü paylaş

Doğum Günü Mesajları: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca. Dil önemli değil Nice mutlu yıllara...
sözü paylaş

Ayrılık Sözleri: Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme?
sözü paylaş

dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış. Dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. Kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.
sözü paylaş

hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. diğer kriterleri geç. Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterleri geç.
sözü paylaş

keşke cemreler yüreklere düşse birincisi; sevgi getirse insanlığa, ıkincisi; sevgiyi katsa hayata, üçüncüsü; sevgi yeşertse tüm dünyada. Keşke cemreler yüreklere düşse... Birincisi; sevgi getirse insanlığa, İkincisi; sevgiyi katsa hayata, Üçüncüsü; sevgi yeşertse tüm dünyada.
sözü paylaşseni aramıyor, seni sormuyorsam başkasını arıyorumdur. ıyiyim yani, merak etme. Seni aramıyor, seni sormuyorsam başkasını arıyorumdur. İyiyim yani, merak etme.
sözü paylaş

ispanak yiyip çocuklara örnek olan temel reisin, ağzında sürekli pipo taşıması sizce bir çelişki mi ? Ispanak yiyip çocuklara örnek olan Temel Reis'in, Ağzında sürekli pipo taşıması sizce bir çelişki mi ?
sözü paylaş

tabağı ben kırsam sakar; annem kırsa nazar; babam kırsa orada tabağın ne işi var. Tabağı ben kırsam sakar; Annem kırsa nazar; Babam kırsa orada tabağın ne işi var.
sözü paylaş

Benzer Konular