sizden gelenler
Hiçbirşey: Leyla'nın güzelliğine ancak mecnun gibi bakmalısın ki onu seyretmenin sırrı sahada görünsün
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için Hiçbirşey tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Enteresan Sözler: Yürü Be güzeLim Endamını Görelim, hadi gel geri Şimdi Yüzünü görelim
sözü paylaş

Farklı Sözler: Ardına bakmadan gidenin ardına bakmak, acizliğin sembolüdür.
sözü paylaş

Mutluluk Sözleri: Nekadar Mutlu Olsamda Sonunda üzüleceğim biliyorum hayatın Sonu gelince Yeniden Mutlu olucağım Seni Görüceğim biLiyorum
sözü paylaş

Aşk Sözleri: Tutsağım sana sesim hasret sesine! Gülüşün bırakmıyor göz bebeklerimi. Ne zaman yüreğimde hafifledin sansam. İşte o sandığım an, alev alıyorsun ve ben yine tutsak kalıyorum sana.
sözü paylaş

bilesin ey yar. sana duyduğum aşk öyle büyük ki karşılığını vermeye yüreğin yetmez. bendeki sevgin öylesine ölümsüz ki, benim kadar sevmeye ömrün yetmez! Bilesin ey yar. Sana duyduğum 'aşk' öyle büyük ki karşılığını vermeye yüreğin yetmez. Bendeki sevgin öylesine ölümsüz ki, benim kadar sevmeye ömrün yetmez!
sözü paylaş

sarılmak için illa yan yana olmaya gerek yoktur; bazen bir resimle bile sarılabilir insanlar. Sarılmak için illa yan yana olmaya gerek yoktur; Bazen bir resimle bile sarılabilir insanlar.
sözü paylaş

unutamıyorsan umursama.. çünkü hayat değil, sen hayatı üzmelisin; işte bu yüzden altını çizdiklerinin, bazen üstünü çizmelisin.. Unutamıyorsan umursama.. Çünkü hayat değil, sen hayatı üzmelisin; işte bu yüzden altını çizdiklerinin, bazen üstünü çizmelisin..
sözü paylaşkız çikolatalı deodorant, portakallı duş jeli, çilekli vücut losyonu kullanayım derken bildiğin waffle olmuş. Kız çikolatalı deodorant, portakallı duş jeli, çilekli vücut losyonu kullanayım derken bildiğin waffle olmuş.
sözü paylaş

eski sevgiliye atılan smslerden firmamız sorumlu değildir. efes pilsen :) Eski sevgiliye atılan sms'lerden firmamız sorumlu değildir. Efes Pilsen :)
sözü paylaş

kaloriferde kuzu mu çevirdik kardeşim? 420 tl doğal gaz faturası nedir? Kaloriferde kuzu mu çevirdik kardeşim? 420 TL doğal gaz faturası nedir?
sözü paylaş

Benzer Konular