sizden gelenler
gıcık: iyilik ve tevazu bütün kötülüklerin yenicisidir
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için gıcık tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Günaydın Mesajları: Bugün hayatının geri kalanının ilk günü, yeni umutlar, yeni heyecanlar ve yeni olanaklar. Günaydın sevgilim.
sözü paylaş

Uyuz Sözler: Müzik şifa verir fizik lise bela verir.
sözü paylaş

Kırıcı Sözler: Kırmak istemesemde Seni Kırdırmak istiyorsun kendini Yaşamak istiyorum Sevgiyi Yalan Sözlerle Aldatıyorsun beni.
sözü paylaş

Karşılıksız Aşk Sözleri: Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.
sözü paylaş

odamda kulağımı sağır eden sessizlik, dışarıda yağmur, yüreğimde ucu bucağı bilinmeyen hasret var. Odamda kulağımı sağır eden sessizlik, dışarıda yağmur, yüreğimde ucu bucağı bilinmeyen hasret var.
sözü paylaş

ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende. Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
sözü paylaş

ey sevgili sakın beni yüreğimle küstürme! aklımla küsersem belki affederim ama yüreğimle küstüm mü kalbime gömerim. Ey sevgili sakın beni yüreğimle küstürme! Aklımla küsersem belki affederim ama yüreğimle küstüm mü kalbime gömerim.
sözü paylaşbi keresinde sevgilim olmuştu yarım saat sonra sen beni kesin aldatırsın diyip ayrılmıştı. Bi keresinde sevgilim olmuştu yarım saat sonra sen beni kesin aldatırsın diyip ayrılmıştı.
sözü paylaş

-onu çok seviyorum. +neden? -ne biliyim güzel sayı. (: -Onu çok seviyorum. +Neden? -Ne biliyim güzel sayı. (:
sözü paylaş

sen bir kere seni seviyorum dediğinde bile, ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum. Sen bir kere 'seni seviyorum' dediğinde bile, ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular