sizden gelenler
Reyocan64: Trip atmak bizim işimiz , Yeri geldimi raconda keserizz..
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için Reyocan64 tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Havalı Sözler: Hayatımdan keşkeleri attım, boşverlerle mutluyum!
sözü paylaş

Yürek Yakan Sözler: Mutluluk insanı tatlı yapar. Başarı, ışıltılı. Zorluklar, güçlü. Hüzün insanı insan yapar. Yenilgi ise mütevazı.
sözü paylaş

Aşk Sözleri: Aşk güzel bir şey. Yani öyleymiş, ben demiyorum başkaları diyor. Cidden öyle miymiş, gelsene bir bakalım?
sözü paylaş

Özenli Sözler: Insanin cahil oldugunu bilmesi, ilme atilmis ilk adimdir. BENJAMIN FRANKLIN
sözü paylaş

bana çok güçlüsün diyorlar. evet ben çok güçlüyüm sen de benim gibi elindekileri zamansız kaybetseydin, sen de en az benim kadar güçlü olurdun! Bana çok güçlüsün diyorlar. Evet ben çok güçlüyüm... Sen de benim gibi elindekileri zamansız kaybetseydin, sen de en az benim kadar güçlü olurdun!
sözü paylaş

yokluğum değiştirmiş seni. en çokta edebini. sen hangi ellere kaptırdın ki kendini? oysa ben allaha emanet etmiştim seni. YokLuğum değiştirmiş seni. En çokta edebini. Sen hangi eLLere kaptırdın ki kendini? Oysa Ben ALLAH'a emanet etmiştim seni.
sözü paylaş

aslında hayatın en güzel anı, her şeyden vazgeçtiğinde seni hayata bağlayan birinin olduğunu hissettiğin andır. Aslında hayatın en güzel anı, her şeyden vazgeçtiğinde seni hayata bağlayan birinin olduğunu hissettiğin andır.
sözü paylaşsevgilisi para harcamasın diye yok aşkım ben aç değilim deyip aç gezen kız. gönlüm hep seni arıyor, neredesinnn sennn!=) Sevgilisi para harcamasın diye 'yok aşkım ben aç değilim' deyip aç gezen kız. Gönlüm hep seni arıyor, neredesinnn sennn!=)
sözü paylaş

o kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. gerisini siz düşünün artık. O kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. Gerisini siz düşünün artık.
sözü paylaş

her otobüse ya da metroya binişimde kesin birine tutuluyorum. ındikten 15 dk sonraya kadar aşk acısı çekip unutuyorum. Her otobüse ya da metroya binişimde kesin birine tutuluyorum. İndikten 15 dk sonraya kadar aşk acısı çekip unutuyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular