sizden gelenler
çetin altınkanat: Dönen insanlardı, ihale dünyaya kaldı...!
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için çetin altınkanat tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Af Dileme Sözleri: Bilirsin bir karıncaıy bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. ÇÖook ama çÖook özür diliyorum senden..
sözü paylaş

Havalı Sözler: kAnUN KOrSanI GöZ yUMsUn BeN koNuşUrKeN hERkEZ sUsSun
sözü paylaş

Sevgi Sözleri: Nasıl mı sevdim? Herkese 'yol' sana 'sol' yanımı verecek kadar.
sözü paylaş

Dünya İle İlgili Sözler: Ey hayat! Neşeli bir şeyler çal artık, ama benden değil!
sözü paylaş

yüreğimi yerinden oynatan adam! ne kadar bağlacın varsa ya da virgülün, hepsini at çöpe. son noktan olmaya geldim. Yüreğimi yerinden oynatan adam! Ne kadar bağlacın varsa ya da virgülün, hepsini at çöpe. Son noktan olmaya geldim.
sözü paylaş

bana gitmek için gelme, geleceksen ölümüne gel. Bana gitmek için gelme, geleceksen ölümüne gel.
sözü paylaş

seni dilerken kaydırdığım yıldızları toplasaydım, dünyanın en karanlık noktası bile aydınlanırdı. Seni dilerken kaydırdığım yıldızları toplasaydım, Dünyanın en karanlık noktası bile aydınlanırdı.
sözü paylaşbakın hanımefendi, ben biraz ters adamım siyah atımla geldim, uyar mı? Bakın hanımefendi, ben biraz ters adamım... Siyah atımla geldim, uyar mı?
sözü paylaş

eleman bu saatte uyuyan bebedir yazmış. tam pijamaları giyiyodum şuanda takım elbiseyle oturuyorum. kim daha delikanlı tartışmayalm istersen. Eleman 'bu saatte uyuyan bebedir' yazmış. Tam pijamaları giyiyodum şuanda takım elbiseyle oturuyorum. Kim daha delikanlı tartışmayalm istersen.
sözü paylaş

erosa sormuşlar: neden eskisi gibi aşk oku atmıyorsunuz? eros cevap vermiş: başınız ayrı, kıçınız ayrı oynuyor. denk getiremiyorum! Eros'a sormuşlar: Neden eskisi gibi aşk oku atmıyorsunuz? Eros cevap vermiş: Başınız ayrı, kıçınız ayrı oynuyor. Denk getiremiyorum!
sözü paylaş

Benzer Konular