sizden gelenler
ocasab: mobesekameralarindan korktugumuz kadar, keske Allah'tan korksaydik..
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için ocasab tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Hoş Sözler: Dürtmediği sürece şeytana uymam.
sözü paylaş

Efsane Sözler: Frost ? Ormanda iki ayrı patika vardı ve ben en az ayak izi olanını seçtim. İşte farklılık budur.
sözü paylaş

Jilet Sözler: Önce zorunlu olanı yaparız, sonra mümkün olanı ve bir bakarız ki, imkansızı yapacağımıza inanır olmuşuz.
sözü paylaş

Teşekkür Sözleri: Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı her zaman bana inanan ve savunan oldun sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim.
sözü paylaş

prenses olmak için prens bulmama gerek yok. ben zaten kralın kızıyımm. :) Prenses olmak için prens bulmama gerek yok. Ben zaten kralın kızıyımm. :)
sözü paylaş

biraz seni özledim, biraz sohbetini, biraz sesini, biraz da neşeni. Biraz seni özledim, biraz sohbetini, biraz sesini, biraz da neşeni.
sözü paylaş

bazen birini o kadar uzun süre beklersin ki, artık kendini mezar taşı gibi hissetmeye başlarsın. Bazen birini o kadar uzun süre beklersin ki, artık kendini mezar taşı gibi hissetmeye başlarsın.
sözü paylaşbazılarına erosun oku değil rahmetli dedemin bastonu girse yinede aşktan anlamaz! Bazılarına eros'un oku değil rahmetli dedemin bastonu girse yinede aşktan anlamaz!
sözü paylaş

ısviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye sürekli araştrma yapmayn.adınz çıktı dedim.şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar İsviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye 'Sürekli araştrma yapmayn.Adınz çıktı'' dedim.Şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar
sözü paylaş

dalgıç olsam tüpsüz 20 metre dalışta aklıma komik bir şey gelir gülerek boğulurum :) Dalgıç olsam tüpsüz 20 metre dalışta aklıma komik bir şey gelir gülerek boğulurum :)
sözü paylaş

Benzer Konular