sizden gelenler
mustafa: gezegende nükleer silahlar için seçim yapılsın gezegen verdiğini bir gün geri alır bunu demesi lazım gazetecilerin
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için mustafa tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Cesaret Sözleri: Kim demiş aşk uğruna ölmek zor? Bence uğruna ölünecek aşkı bulmak zor!
sözü paylaş

İltifat Sözleri: Denizi mavi gösteren gökyüzüdür ya hani. Beni de mutlu gösteren sensin...
sözü paylaş

Cuma Sözleri: Allah'ım bizi bize bırakıp şeytanın ve nefsimizin elinde oyuncak eyleme... Bizi rızanı kazanıp, cennette cemalini görenlerden eyle. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.
sözü paylaş

Kapak Sözler: ßirBirimzden ßaşka ßir cewap ßuLamadık(L)
sözü paylaş

ve bazen istemeden özlersin senin olmayan kokusunu. Ve bazen istemeden 'Özlersin' senin olmayan kokusunu.
sözü paylaş

geçer dediklerimi geçirdim. biter dediklerimi bitirdim. nefret ettiklerimi sildim, geçtim. gün oldu; silkindim, yeter dedim. geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana. farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz. Geçer dediklerimi geçirdim. Biter dediklerimi bitirdim. Nefret ettiklerimi sildim, geçtim. Gün oldu; silkindim, yeter dedim. Geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana. Farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz.
sözü paylaş

o yokken hayır sevmiyorum, unuttum! deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte. O yokken 'hayır sevmiyorum, unuttum!' deyip, Onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.
sözü paylaşbir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü. hala okuyor musun? sirke de koy sirke. :) Bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü. Hala okuyor musun? Sirke de koy sirke. :)
sözü paylaş

1 milyon dolar mı yoksa sevgiliniz mi deseler ilk hangi arabayı alırdınız? 1 milyon dolar mı yoksa sevgiliniz mi deseler ilk hangi arabayı alırdınız?
sözü paylaş

hayallerinin peşinden koşan insanlara saygı duyarım. ben en fazla arkalarından ya bi bekleyin diyebiliyorum. Hayallerinin peşinden koşan insanlara saygı duyarım. Ben en fazla arkalarından 'ya bi bekleyin' diyebiliyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular