sizden gelenler
perihan.k.: kimi sever başında taçla gezdirir şerefsiz olur ,kimi seviyoru diyip yalan söyler adam yerne koyulur....
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için perihan.k. tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sevgi Sözleri: Fetvayı kalbinden alınca, kimseyi dinleme.
sözü paylaş

Teşekkür Sözleri: Nasıl ki gece ile güdüz var ise, nasıl ki tatlı ile eşki birbirini tamamlıyor ise, nasıl ki deniz ile kum birbirine baglı ise bende seninle bir bütünüm sevgilim, bana sensizliği yaşatmadığım için teşekkür ederim biriciğim.
sözü paylaş

Huzur Sözleri: Kurtuluş şu üç şeydedir: Allah'tan korkmak, Helal rızık aramak (kazanmak), Doğru yolda yürümek (istikametten ayrılmamak). Feridüddin ATTAR (K.S.)
sözü paylaş

Acımasız Sözler: Bazen hiç tanımadığımız birisiyle daha açık ve daha rahat konuşuruz bazı şeyleri. Çünkü onlar bizi yadırgamazlar, hesap sormazlar, kırmazlar. Oysa bizi tanıyanlardan saklarız kendimizi, birkaç kelimemizi. Biliriz ki; konuştukça söylediğimiz her şey, günü gelince aleyhimizde kötü olarak kullanılacaktır.
sözü paylaş

öyle birini sev ki, ayrılık şarkınız tabutun gıcırtısı olsun. Öyle birini sev ki, ayrılık şarkınız tabutun gıcırtısı olsun.
sözü paylaş

sevmek, sevdiğin insandan faydalanmak değildir. onun mutluluk ve saadeti için bir şeyler yapmaktır. Sevmek, sevdiğin insandan faydalanmak değildir. Onun mutluluk ve saadeti için bir şeyler yapmaktır.
sözü paylaş

öyle çok nefret ettim ki bazı insanlardan; rabbim dedim, canımın yangınına vesile olana, yeryüzü cehennem olsun onlara. Öyle çok nefret ettim ki bazı insanlardan; Rabbim dedim, canımın yangınına vesile olana, yeryüzü cehennem olsun onlara.
sözü paylaşben artık arkadaşlarımın iyi ki bi sevgili yaptın, hiç arayıp sormaz oldun yazıklar olsun sana be diye sitem etmelerini istiyorum. Ben artık arkadaşlarımın 'iyi ki bi sevgili yaptın, hiç arayıp sormaz oldun yazıklar olsun sana be' diye sitem etmelerini istiyorum.
sözü paylaş

çok param olursa ne yaparım diye düşündüm aklıma bir şey gelmedi. ıyi ki zengin değilim, mal mal paraya bakardım. Çok param olursa ne yaparım diye düşündüm aklıma bir şey gelmedi. İyi ki zengin değilim, mal mal paraya bakardım.
sözü paylaş

şimdi elektrikli yılan balığı suda bi elektrik çıkarsa sudaki bütün balıklar ölmez mi, bence ölür. bi iki seneye kalmaz bilim adamıyım inş. Şimdi elektrikli yılan balığı suda bi elektrik çıkarsa sudaki bütün balıklar ölmez mi, bence ölür. Bi iki seneye kalmaz bilim adamıyım inş.
sözü paylaş

Benzer Konular